הפי פוטו – צלמי אירועים שתרצו אצלכם בחגיגה

צלמי אירועים

הבחירה בצלם לאירוע זוהי בחירה לא קלה ולא פשוטה. למעשה מדובר בהרבה מעבר לכל איש שירות מתחום אחר. כי הצלם הוא זה שיצרוב את הרגעים המרגשים של האירוע וינציח אותם למזכרת. על מנת שנוכל להמשיך וליהנות מהאירוע, אנחנו חייבים לפנות אך ורק אל איש מקצוע כמו הצלם ליאור סוויסה באתר photop.top אשר אכן יספק לנו את הסחורה ויצלם תמונות מקצועיות שישקפו את מה שהיה לנו באירוע.

רשימת המשימות המונחת לפתחנו לקראת אירוע גדול כמו חתונה או בר / בת מצווה וכדומה היא רשימה כמעט אין סופית. היא כוללת הרבה מאוד פרטים. החל מבחירת אולם לאירוע דרך הבחירה בתזמורת, הבחירה בקייטרינג, הבחירה בצלם וכלה ברכישת הביגוד, בחירת המאפרת וכדומה. אז נכון שכל הפרטים הללו חשובים מאוד ובלעדיהם האירוע לא יוכל להתקיים. אך אם נחשוב מה באמת הכי חשוב שיהיה לנו באירוע, זהו ללא כל ספק הצלם. כי מה יש לנו מהאולם היפה ומהתזמורת הנאה שתוך שעות ספורות יקפלו כולם ציוד וילכו לדרכם, אם לא תישאר בידינו לפחות המזכרת?

צלמי אירועים

צלמי אירוע שיותירו את הטעמים הטובים של האירוע

כאשר אנחנו מחפשים צלם לאירוע, חשוב לשים דגש שיהיו אלו צלמים מקצועיים, צלמים אשר אכן ייטיבו להכניס את האווירה של האירוע אל תוך התמונות המצולמות. מדובר באומנות שהיא אינה מובנת מאליה, הכירו את צוות הצלמים של הפי פוטו באתר https://happyphoto.co.il. לא כל צלם אכן ייטיב לבצע את הדבר ובמקרים רבים התמונות לא באמת ישקפו את מה שהיה באירוע.

איך תבחרו בצלם שאתם באמת רוצים?

אז כאן אתם פשוט צריכים לבצע עבודת שטח. לא בטוח שזה יהיה כל כך פשוט אך אם אתם רוצים ליהנות מהתוצאות בסופו של דבר, כדאי שלא להתעצל ופשוט לקום ולבדוק בשטח. לצורך כך יש לפנות אל לקוחות קודמים של אותו צלם ולבקש מהם חוות דעת על אותו צלם. מלבד חוות דעת, כדאי להתרשם מהתמונות שהתקבלו ולבקש לראות האם אכן זוהי האיכות שאנחנו מחפשים ואת אלו אנחנו רוצים לראות גם באלבום שלנו.

רק לאחר שנהיה הבטוחים בבחירה שלנו נוכל להתקדם הלאה ולסגור עם הצלם.

אולי תאהבו גם:

צלם אירועים – לא חייב לשלם הרבה

צלם לחתונה קטנה

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *