השכרת אוהלים לאירועים

להקה לאירועים

האוהלים כמו הומצאו במיוחד עבור קיום אירועים: כבר בתור ילדים אנחנו מתלהבים מהאוהל של הקרקס שמגיע לעיר, וגם משחקים בעצמנו באוהלים שונים, ואם מוסיפים לאסוציאציות החיוביות גם את הפרקטיות הרבה של פיתרון זה עבור אירועים מכל הסוגים אין פלא שישנו ביקוש רב להשכרת אוהלים למטרה זו.

איך תדעו שהאוהל בטיחותי לחלוטין?

עוד לפני הפן האסתטי והפרקטיות הגבוהה חשוב לוודא כי האוהל הינו בטיחותי לחלוטין, שהרי כל אירוע מושך אליו קהל רב, לעתים אף מאות ואלפי אנשים, וחובה עלינו להבטיח את שלומם.

לשם כך חשוב מאוד להקפיד לבחור בחברת השכרת אוהלים לאירועים בעלת שם וניסיון, שהאוהלים השונים שהיא משכירה עומדים בכל התקנים הרלוונטיים בתחום. בפרט יש לוודא כי החומרים מהם עשוי האוהל מספקים לו הגנה מאש.

מרכיב חשוב נוסף בפן הבטיחותי של האוהלים לאירועים הוא הקמת האוהל. מעבר לצורך להפקיד את ההקמה בידיים מקצועיות ומנוסות כדאי לדעת שעפ"י החוק נדרש אישור של מהנדס קונסטרוקציה מוסמך כי ההקמה בוצעה בהתאם לכל הנהלים והתקנות.

חיבור לסביבה

אחת הסיבות שבגללן עורכים אירוע באוהל ולא בתוך מבנה סגור עשוי בטון היא הרצון בחיבור טוב יותר לסביבה ובמקרים מסוימים אף לטבע, וזאת כשהאירוע נערך הרחק מהמרחבים האורבניים הצפופים.

מצד שני ישנו הרצון להעניק לאורחי האירוע תנאים נוחים, ועל מנת למצוא את המינונים הנכונים של חיבור לסביבה מול נוחות מקסימלית לאורחים ישנו מגוון רחב של אוהלים להשכרה.

כך למשל ישנם אוהלים פתוחים ואוהלים סגורים, אוהלים אטומים ואוהלים שקופים (שמייצרים הפרדה מהסביבה אבל מבט מלא אליה), אוהלים עם חלונות שניתן לפתוח אותם, ובנוסף ניתן לשכור את האוהל יחד עם פתרונות מיזוג או חימום בהתאם למזג האוויר הצפוי בעת האירוע.

מהו הגודל האופטימלי?

כששוכרים אוהל לטובת אירוע חשוב לתת את הדעת כמובן גם לגבי ממדי האוהל, וזאת עפ"י מספר המשתתפים הצפויים באירוע, כשכדאי תמיד להוסיף מקדם ביטחון ולהיערך למקרה שבו יגיעו אנשים נוספים (סדר גודל של 10-20%).

מבחינת התאמת האוהל לשטח שבו הוא מוקם נהוג להוסיף 50% לשטח האוהל כדי לדעת מהו השטח הנדרש לשם ההקמה.

חברת השכרת אוהלים מנוסה תדע להציע לכם את הגודל האופטימלי לצרכים שלכם, כשלמשל אוהל שממדיו הם 10 מטר על 4 מטר מוצע בדר"כ לאירועים של 60-70 איש, ואילו עבור אירועים של כ-100 איש יתאים אוהל של 12 מטר על 5 מטר.

השכרת אוהל אירועים עסקיים

השכרת אוהלים לאירועים עסקיים מחייבת במקרים רבים השקעת מחשבה גם בפן השיווקי, כלומר עיצוב האוהל בהתאם לצבעים המזוהים עם החברה שעורכת את האירוע, קישוטו עם הלוגו של החברה, הוספת מסרים פרסומיים שונים ובאופן כללי הפיכת האוהל למזוהה עם הגוף שעומד מאחורי האירוע.

בהתאם מומלץ לכל חברה או ארגון שזקוקים לאוהל לטובת אירוע כזה או אחר לפנות לחברה המתמחה בהשכרה של אוהלים לאירועים עסקיים וכבר צברה מיומנות גם בכל הקשור לעיצוב הנוסף.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סקיפר – איך בוחרים את המקום הנכון ללמוד
היום, כשאנחנו מחפשים מוסד לימודים מסוים, בין אם זה ללימודים אקדמיים ובין אם זה ללימודים מסוג אחר, אזי...
קרא עוד »
ינו 24, 2022
מגוון דגמים של עגילי חישוק מזהב
אתם אוהבים את הסגנון הפשוט והיפה של עגילי החישוק מזהב, או שמא נאמר אוהבות? אכן זהו הדגם הנמכר ביותר...
קרא עוד »
יול 17, 2018
טיולים לסיני בעונה הקרה – כיצד להתכונן?
מצד אחד, החורף נראה כזמן האידיאלי לטיולים בסיני – הימים מאוד נעימים, המלונות בתפוסה חלקית, מה שמשפיע...
קרא עוד »
מרץ 31, 2019