הגימיקים שאף פעם לא ימאסו באירועים

הגימיקים שאף פעם לא ימאסו באירועים

ברגע בו צריכים לערוך אירוע שלם, הופכים להיות מעין חברת הפקה שלא ממש יודעת מה נדרש ממנה לאירוע מוצלח. הפקה של אירוע מהכי קטן ועד להכי גדול היא פעולה שמצריכה איזון בין התקציב שקיים לבין כל מה שמוצע על ידי כל הספקים החשובים לאירוע מוצלח כמו חברת צילום אירועים, קייטרינג, בר אלכוהול ועוד. אז ככה בעלי השמחה מוצאים את עצמם עוברים בין הרבה מאוד ספקים של אטרקציות שמבטיחים כי הדבר שהם מציעים הוא הדבר הכי נהדר. בפועל? יש לא מעט גימיקים נהדרים שמצליחים לעבוד גם לאחר שהם קיימים יותר מעשר שנה.

מגנטים לאורחים

לא משנה עד כמה זה נעשה כביכול משעמם לגשת אל המקום שבו מציבים את כל המגנטים שאותם צילם הצלם, זה עדיין מביא לתחושה של ריגוש וציפייה עבור מציאה של כל הצילומים שאיתם יכולים להיזכר בכל פעם מחדש כמה טוב נראינו באותו האירוע שהיה. מגנטים לאירועים גם לא מצריכים תוספת כספית כה גבוהה, וגם מהווים סוג של מתנה שאותה מעניקים בעלי האירוע לכל אחד מן האורחים אשר מגיעים על מנת לשמוח ולשמח אותם.

כל מיני זוהרים לריקודים

הרגע בו רוצים שכל האורחים יקומו מן הכסא שלהם על מנת להיות עם בעלי השמחה הוא הרגע הזה שבו התקליטן שם מוזיקת ריקודים שמקפיצה את כולם. החלוקה של כל מיני אביזרים שבדרך כלל גם נוטים להבהב ולנצנץ היא כזו שמסייעת להפעיל את כולם ולהקים מהאזור של הסעודה כל אחד ואחת, בכל גיל, גדול וקטן. זה גם סוג של מתנה נחמדה לאורחים, מעין צ'ופר לאלה המקפידים לקפץ בכל רחבי הרחבה.

מכונת עשן/בועות סבון/זיקוקין לחופה

אלה כבר גימיקים שנהוגים באחוז מאוד גבוה של חתונות, ובאופן די מובן. הרגע הזה של ריקוד זוגי של החתן והכלה הוא רגע אינטימי ומיוחד שה חולקים עם כל האורחים שנמצאים שם, והוספה של בועות סבון, של עשן ו/או של זיקוקים בגובה נמוך מאפשרת לחדד את האווירה הזו וכל אלה גם מצטלמים להם באופן נהדר. ובסופו של דבר, לא משנה באיזה גימיק בוחרים, העיקר הוא שיש אורחים שבאים לשמח את כולם.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *