מתנפחים

מי בתור ילד לא נהנה לקפוץ על מתקנים מתנפחים, להשתולל, לנסות להגיע כמה שיותר גבוה ולא לחשוש ליפול. מדובר על אחד מסוגי המתקנים האטרקטיביים ביותר, אשר יכולים להתאים לכל מסיבה ולכל יום הולדת. אין ילד שלא יתלהב לרוץ ולהשתובב על המתנפחים הצבעוניים, אשר יכולים להגיע בכל גודל, בכל צבע ובכל צורה. מדובר על אטרקציה שתמיד מצליחה להפוך למסמר של המסיבה, היות וכל ילד ישמח לפרוק אנרגיה בצורת ריצה, קפיצה, גלגולים וכדומה. מדובר על מתקן בטיחותי לחלוטין, כך שאין שום צורך לדאוג או לחשוש מפני פציעות או חבלות. המתקנים האלו מאפשרים לילדים לחוות תחושות של חופש מוחלט, אין שום הגבלות, אין שום איסורים, מותר לעשות על המתקנים המתנפחים כל מה שרק רוצים, ללא שום חשש וללא שום פחד.

מתנפחים

מתקנים מתנפחים – ילדים וגם למבוגרים

מעבר למתקנים המתנפחים שכולם מכירים, אשר מככבים בימי ההולדת והאירועים השונים שעורכים לילדים, כדאי להכיר מתקנים אשר יכולים להתאים גם למבוגרים. מתקנים אלו מתאימים לבריכה, הם מיועדים לכל גיל וניתן לקפוץ ולהשתולל עליהם ללא שום חשש. לרוב המתקנים האלו יהיו בצורה של בעלי חיים – דולפין, כריש וכדומה, והם יהיו פזורים לאורך הבריכה. כמו כן, ניתן למצוא מתקנים בצורת מגלשת מים מתנפחת או מגלשה בצורת גשר צר, ניתן להרטיב אותם עם מים והם הופכים לחלקים ומהנים מתמיד. אין ילד ואין מבוגר, שלא ייהנו ממשחק מהנה על המתקנים האלו. כל מי שמפיק אירוע חברה למשל, או אירוע יום הולדת שישתתפו בו גם ילדים וגם מבוגרים, יכול להזמין מתקנים מסוג זה על מנת להלהיב את האווירה. מומלץ לשלב בין מספר מתקנים שונים, על מנת ליצור אטרקציות מעניינות ומרתקות עבור כל הנוכחים.

לסיכום, ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב ומגוון של מתקנים מתנפחים שונים. חלק מהמתקנים מיועדים מראש לשימושם של הילדים, בעוד מתקנים אחרים יכולים לשמש גם את המבוגרים שנשארו צעירים בראשם. כל אחד ישמח לקפוץ על הטרמפולינה המתנפחת, לנסות את מזלו על השור הזועם, להתגלש על מגלשת המים המתנפחת ולקפץ בתוך הטירה הקסומה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *