הכירו את הפסלים החיים של איתמר שחקנים

פסלים החיים

מופעי אומנות הם רבים ומגוונים. רוב מופעי האומנות הם מופעים אקטיביים, אשר במהלכם האדם אשר מבצע את המופע, נדרש להציג את היכולות השונות שלו בתחום. מה תגידו אם תדעו שישנם מופעים אומנותיים שבהם האומן איננו נדרוש לעשות דבר מלבד לא לזוז בכלל. מדובר לכאורה בדבר אשר יכול לשעמם, אך כאשר מדובר בפסלים חיים, מדובר באומנות הדוממות האטרקטיבית ביותר שיכולה להיות. אם מתחשק לכם לייחד את האירוע שלו ולהעניק לו ממד מיוחד שכמעט ולא ניתן למצוא כמותו בשום אירוע אחר, כדאי שתכירו את הפסלים החיים איתמר שחקנים.

פסלים חיים

פסלים חיים – במה מדובר

לכאורה, הביטוי פסלים חיים מהווה דיסוננס במהותו, שכן, פסלים הם דבר דומם העשוי מחומרים כאלו ואחרים, אך בהחלט איננו חי. אולם, כאשר מדובר בפסלים חיים, מדובר באנשים העוסקים באומנות של ממש. אומנות זו כוללת את היכולת לעמוד בתנוחה מסוימת, מבלי להזיז את גופם כלל לאורך פרק זמן משמעותי. ניתן למצוא פסלים חיים בפסטיבלים שונים, במופעי רחוב ובאירועים אחרים. לעיתים נדרש זמן מהצופה להבין כי מדובר באנשים חיים, אשר אינם זזים כלל. ישנם פסלים חיים אשר יזוזו רק כאשר מטילים מטבע אל תוך הכובע המונח לצדם וישנם פסלים חיים אשר תפקידם הוא לעמוד ללא תזוזה כלל במהלך כל האירוע. מדובר בדבר אשר יוצר סביבו באז ועניין- לא פעם אנשים מגיעים לבדוק האם האדם שמהווה את הפסל אכן לא זז כלל.

פסלים חיים של איתמר שחקנים – להעניק לאירוע שלכם ייחודיות

אם אתם תוהים כיצד לייחד אירוע שאתם מארגנים ולמשוך אליו קהל רחב ומשמעותי, כדאי שתכירו את הפסלים החיים של איתמר שחקנים. את הפסלים הללו מהווים אומנים מאופרים ולבושים כיאות אשר אינם זזים ולו במעט, במקום בו הם מוצבים- ממש כמו פסלים אמתיים. מכיוון שאיתמר שחקנים מהווים את החברה הטובה ביותר כיום עבור מתן פתרונות אומנותיים לכל סוג של אירוע, הרי שכדאי מאוד לבחור בפסלים החיים שלהם. פסלים אלו יותאמו לאירוע שלכם בצורה הטובה ביותר הן מבחינת המקום שבו הם יוצבו, הן מבחינת הסגנון שלהם, הלבוש והאיפור ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *