הכירו את הפסלים החיים של איתמר שחקנים

פסלים החיים

מופעי אומנות הם רבים ומגוונים. רוב מופעי האומנות הם מופעים אקטיביים, אשר במהלכם האדם אשר מבצע את המופע, נדרש להציג את היכולות השונות שלו בתחום. מה תגידו אם תדעו שישנם מופעים אומנותיים שבהם האומן איננו נדרוש לעשות דבר מלבד לא לזוז בכלל. מדובר לכאורה בדבר אשר יכול לשעמם, אך כאשר מדובר בפסלים חיים, מדובר באומנות הדוממות האטרקטיבית ביותר שיכולה להיות. אם מתחשק לכם לייחד את האירוע שלו ולהעניק לו ממד מיוחד שכמעט ולא ניתן למצוא כמותו בשום אירוע אחר, כדאי שתכירו את הפסלים החיים איתמר שחקנים.

פסלים חיים

פסלים חיים – במה מדובר

לכאורה, הביטוי פסלים חיים מהווה דיסוננס במהותו, שכן, פסלים הם דבר דומם העשוי מחומרים כאלו ואחרים, אך בהחלט איננו חי. אולם, כאשר מדובר בפסלים חיים, מדובר באנשים העוסקים באומנות של ממש. אומנות זו כוללת את היכולת לעמוד בתנוחה מסוימת, מבלי להזיז את גופם כלל לאורך פרק זמן משמעותי. ניתן למצוא פסלים חיים בפסטיבלים שונים, במופעי רחוב ובאירועים אחרים. לעיתים נדרש זמן מהצופה להבין כי מדובר באנשים חיים, אשר אינם זזים כלל. ישנם פסלים חיים אשר יזוזו רק כאשר מטילים מטבע אל תוך הכובע המונח לצדם וישנם פסלים חיים אשר תפקידם הוא לעמוד ללא תזוזה כלל במהלך כל האירוע. מדובר בדבר אשר יוצר סביבו באז ועניין- לא פעם אנשים מגיעים לבדוק האם האדם שמהווה את הפסל אכן לא זז כלל.

פסלים חיים של איתמר שחקנים – להעניק לאירוע שלכם ייחודיות

אם אתם תוהים כיצד לייחד אירוע שאתם מארגנים ולמשוך אליו קהל רחב ומשמעותי, כדאי שתכירו את הפסלים החיים של איתמר שחקנים. את הפסלים הללו מהווים אומנים מאופרים ולבושים כיאות אשר אינם זזים ולו במעט, במקום בו הם מוצבים- ממש כמו פסלים אמתיים. מכיוון שאיתמר שחקנים מהווים את החברה הטובה ביותר כיום עבור מתן פתרונות אומנותיים לכל סוג של אירוע, הרי שכדאי מאוד לבחור בפסלים החיים שלהם. פסלים אלו יותאמו לאירוע שלכם בצורה הטובה ביותר הן מבחינת המקום שבו הם יוצבו, הן מבחינת הסגנון שלהם, הלבוש והאיפור ועוד.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול פנים מומלץ
אנו שומעים כל הזמן על טיפולי פנים, היות וישנם טיפולי פנים מגוונים, אך יש להתאימם על פי סוג העור והגיל,...
קרא עוד »
מרץ 02, 2017
חולמים לעצב לעצמכם הזמנה לחתונה?
מחקרים רבים אשר נערכו בשנים האחרונות מראים את החשיבות האדירה של רושם ראשוני. רושם ראשוני טוב הוא דבר...
קרא עוד »
ספט 30, 2018
יתרונות של מזרון פעילות לתינוקות
מזרון פעילות לתינוק עוזר להורים להשיג לתינוק דרך מוצלחת ומאתגרת למשחק כיפי ומעניין. את מזרן הפעילות...
קרא עוד »
יונ 11, 2017