פעילות Odt – כל ההפתעות שמחכות לכם ב-2019

פעילות Odt

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות תופעה מעניינת. מצד אחד, אין זה סוד שיותר ויותר צעירים ומבוגרים מתחברים למסכים, בין אם זה מסכי מחשב, סלולר או טאבלט, מצד שני, יותר ויותר מחקרים מגלים שהורים רבים מבקשים למנוע זאת מהילדים שלהם ולכן הם מסרבים לקנות להם מכשירי סלולר או מקצים להם כמות שעות מינימאלית מול המסך. הכל במטרה שהם יעשו כמה שיותר דברים אחרים, בין היתר ישחקו עם חברים בחוץ.

פעילות Odt

פעילות ODT ופעילות גיבוש לילדים על פניו נועדה לעודד זאת. מדובר בפעילות שמתבצעת "מחוץ לדלת", בשטח, כאשר הרעיון הוא להוציא את הילדים ואת המבוגרים מאזור הנוחות שלהם, מהמקום אותו הם מכירים ונוח להם להיות, אל השטח, שם הם יכולים לשחק משחקים שונים, עם קבוצה של אנשים. פעילויות כאלה אפשר לייצר במקומות עבודה, בתי ספר וכן במקומות אחרים.

בשנת 2019 אנחנו נמשיך ונראה פעילויות וסדנאות ODT פורחות ברחבי הארץ. בין אם זה במקומות עבודה, בתי ספר, תנועות נוער, חוגים ועוד. המטרה היא להרחיב כמה שיותר את כמות המשתתפים וכן להגדיל כמה שיותר את היצע המשחקים והפעילויות שניתן לבצע. הרעיון הוא למצוא אזורים ושטחים ולראות כיצד אפשר להשתמש בהם לצורך פעילויות והפעלות שונות. כמובן שהמטרה בסופו של דבר, היא להראות לילדים ולמבוגרים, שאפשר לשחק בחוץ, אפשר לייצר פעילויות משותפות, גם בלי שצריך להחזיק כל הזמן מכשיר סלולר או מחשב נייד, אין צורך להיות מחוברים כל הזמן למסך.

חשוב לומר, יש ערך נוסף לפעילויות והפעלות מסוג זה. לא מדובר פה רק בעניין של משחקים או ניתוק מהמסכים. בסופו של דבר, כל משחק יוצר ערך נוסף עבור המשתתפים בו. החל מכך שהם יכולים לייצר תקשורת טובה יותר ביניהם, הם יכולים להתגבש בתור קבוצה וכלה בכך שהם יכולים גם להכיר אחד את השני טוב יותר וגם לעבוד אחד עם השני טוב יותר.

לפני סיום נדגיש, הפעילויות משתנות ומתרחבות, הן בהתאם לתנאים והן בהתאם לצרכים של מי שמבקש להשתלב בהם וכמובן בהתאם ליכולות שלהם.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הסיבות להחליף את דלת הכניסה לבית
חושבים איך תוכלו להפוך את הבית שלכם למקום עוד יותר יפה ולמקום שבו נעים לארח אנשים? אם כך, הגיע הזמן...
קרא עוד »
פבר 18, 2016
אולם אירועים בפרדס חנה – הנחיות לבחירה
בני זוג שמתכננים את החתונה שלהם בדרך כלל יעשו לא מעט בכדי להבטיח שהיא תהיה כמה שיותר אטרקטיבית. השאלה...
קרא עוד »
פבר 07, 2018
מתנות לעובדים לשבועות עם תרומה לקהילה
חג שבועות הוא אחד החגים הכיפיים והמהנים ביותר בלוח השנה הישראלי. הוא חג מיוחד מאחר ובנהוג לאכול בו...
קרא עוד »
אפר 29, 2022