ציוד אולפן והגברה

ציוד אולפן והגברה בימינו כבר מזמן אינו מה שהיה פעם. מלבד הפיתוחים הטכנולוגיים שמחייבים התמקצעות וידע בכל הציוד המתוחכם, אנחנו נהנים גם מהוזלה משמעותית של ציוד כזה. הבעיה היא שלא תמיד מחיר זול משמעו גם ציוד הגברה ואולפן איכותי, ולכן יש לשאול ולהתייעץ עם אנשים שמבינים בכך כדי לדעת היכן אפשר להתפשר והיכן צריך להתעקש על מאפיינים מסוימים של ציוד טוב. באירועים רבים הציוד חייב לעמוד במטלה כבדה של העברת הצלילים לכל מקום בחלל ובאולם, ובאולפני הקלטה הציוד חייב להעביר במדויק את הנגינה והניואנסים של הסאונד מבלי לזייף. יש משמעות רבה, אם כך, לבחירת הציוד הזה וגם לחנות המוזיקה שבה קונים אותו.

ציוד אולפן והגברה

בחירת חנות מוזיקה נכונה לציוד אולפן והקלטה

  • חנות מתמחה ומקצועית – אתם יודעים שמדובר בחנות מתמחה ומקצועי אם היא גדולה ורחבה מבחינת השירותים שהיא מציעה. היא יכולה להציע לכם ציוד הגברה והקלטה לצד כלי נגינה, ואם יש בה גם חללים ליצירה ומרחב שמיועד להקלטה מה טוב. במקרה הזה, חנות המוסיקה המובילה רוקסטאר www.rockstar.org.il מציעה לכם לצד החנות גם אולפו הקלטות אמיתי, שבו תוכלו גם להתנסות וגם להקליט וללמוד על הציוד שאתם צריכים. שם תדעו גם איך זה נשמע באמת כאשר אתם משתמשים ברכיבים השונים.
  • ייעוץ מקצועי וליווי אישי – הקמת אולפן הקלטות או קניית ציוד לעסק שעוסק במופעים וזקוק לציוד הגברה מחייב לפחות בהתחלה ייעוץ. הליווי אחר כך והשירות הצמוד והקשוב הוא בונוס שהולך אתכם הלאה כדי לוודא שאתם מסתדרים עם הציוד ומצליחים לתפעל אותו בלי בעיות. הייעוץ גם אמור להתאים לכם מלכתחילה את הציוד שנכון לצרכים שלכם, מבלי להעמיס עליכם במחיר בקניית מה שאינכם צריכים.
  • היצע גדול ומגוון של ציוד – בכל חנות תמצאו את המותגים החביבים עליה, אולם חנות מוזיקה טובה תדע להחזיק את המותגים הטובים באמת שנחשבים לאמינים ומספקים את אנשי המקצוע שמשתמשים בהם. הם יודעים הכי טוב באיזה ציוד להשתמש משום שהוא מפיק סאונד איכותי ויכול לעמוד בעומס שנדרש ממנו בכל המופעים ושעות ההקלטה המרובות והארוכות. אל תתפשרו על ציוד בעל מוניטין שקנה את שמו הטוב בצדק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *