הדפסת הזמנות לחתונה

זוגות שמתחילים לתכנן את הרגע המאושר בחייהם כמו יום חתונתם, שמים דגש על הרבה פרטים כמו הדפסת הזמנות לחתונה ברגע שסגרו תאריך על אולם. יש לשריין לפחות שלושה חודשים לפני החתונה, כך שכולם ישמרו לעצמם את התאריך לאירוע זה. כל זוג יחפש את נותני השירות הטובים ביותר, על מנת שהחתונה תהיה מושלמת וזה מתחיל עם סגירת מיקום לאירוע, בית דפוס, קייטרינג, עיצוב האירוע ועוד. יש למצוא את הגרפיקאי השייך לבית הדפוס, בכדי שיוכל לעצב את ההזמנה שתהיה מיוחדת ולא בנאלית כמו שאר ההזמנות שרואים הרבה. העיצוב יהיה על פי הטעם של הזוג אך בכל זאת, כדאי להיות פתוחים לרעיונות ולשמוע בעצתו של מעצב גרפי המתמחה  בעיצוב הזמנות לחתונה.

שירותי דפוס מיוחדים שמקלים על הזוג הנישא

בישראל, נהוג לשלוח הזמנות חודשיים לפחות לפני תאריך החתונה, אך ניתן למצוא מלבד הדפסת הזמנות לחתונה גם שירות של משלוח ההזמנות, אשר נעשה ע"י בית הדפוס, מה שחוסך הרבה זמן לזוג כגון ריצות לדואר וכדומה. כדאי מאוד, כי לפחות שבוע לפני החתונה, תקבלו אישורי הגעה, מה שיסייע לכם לדעת בבירור, כמה אורחים יגיעו לחתונתכם, מה שיחסוך לכם כסף על מנות או שתצטרכו אפילו להזמין יותר מנות ומקומות באולם או בגן האירועים שבו תיערך החתונה.

אם מדובר על משפחה או חברים שמגיעים במיוחד לחתונה שלכם, כדאי כי תתחשבו בהם ותשלחו להם את ההזמנה לחתונה כשלושה חודשים לפני התאריך, מה שייתן להם מרווח זמן להתארגן לקראת הטיסה ולתכנן את השהייה שלהם בארץ.

מה כמות ההזמנות לחתונה שיש להזמין?

התשובה היא על פי כמות המוזמנים. ראשית יושבים ועורכים רשימה של המוזמנים שעל פיה, תוכלו לגשת לבית הדפוס, על מנת שיוכל לבצע עבורכם הדפסת הזמנות לחתונה. כדאי תמיד להדפיס כמות שתהיה מעט גבוהה מכמות המוזמנים, היות ותמיד ברגע האחרון, נוטים לשכוח כמה אנשים שפתאום תוכלו להיזכר בהם . יש לדאוד תמיד לדוגמאות הדפסה, עד שתאשרו את עיצוב ההדפסה סופית. הדוגמאות של הזמנת החתונה, נשלחות בדואר רשום לרוב וכדאי כי תבחנו לגבי הצבעים של ההזמנה, הנייר הכיתוב וכדומה כך שהאישור הסופי שלכם הוא זה שייתן את האור הירוק להדפסת כל כמות ההזמנות שלכם.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם כדאי לרכוש ציוד קמפינג באינטרנט?
קניית ציוד מחנאות באינטרנט יכולה להיות משימה לא פשוטה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת...
קרא עוד »
פבר 13, 2023
הרטבת לילה ראשונית מהי בדיוק? ד"ר קובי שגיא
בתחום הרטבת לילה יש מושגים שונים אשר לא כולנו מבינים במה מדובר. אך כאשר הורה מתמודד עם התופעה הוא עשוי...
קרא עוד »
יונ 09, 2019
מלאים באנרגיה: חטיפים בריאים על בסיס אגוזים
אגוזים היו מאז ומעולם ידועים ככאלה שמסייעים בשמירה על הבריאות, תוך שידוע כי הם כאלה שתורמים רבות...
קרא עוד »
יול 06, 2018