מה צריך לבדוק לפני שבוחרים תאורה להשכרה?

השכרת תאורה

השכרת תאורה

כשמתכננים אירוע פרטי, אחד האלמנטים הכי חשובים באירוע זו התאורה, בלעדיה לא יהיה אפשר לקיים את האירוע, אחת כמה וכמה אם מדובר באירוע בשעות הערב בטבע. יחד עם בחירת הקייטרינג, המיקום, הדי-ג'יי, הבר והצלמים, חשוב לבחור בקפידה את החברה ממנה אתם משכירים את הגנרטור שיפיק את החשמל וכמובן  את התאורה. בכדי להיות חכמים יותר בעת שאתם משכירים תאורה לאירוע, כדאי שתגיעו מוכנים מראש ותבררו את הנושא. ציוד תאורה יש להשכיר רק מחברה בעלת ניסיון, מאחר שטעות אחת בודדה עלולה לעשות נזק לכל האירוע ואפילו לעצור אותו. לבחירתכם יש מגוון גדול של סוגי תאורה, אך בהתאם לכך, עליכם להתייעץ עם חברת ההשכרה ולתאר את מיקום האירוע, כך שיוכלו להרכיב עבורכם את סוגי התאורה המתאימים.

תאורה לאווירה נכונה

שרון רייכטר יוכל לייעץ לכם בדרך הטובה ביותר איזו תאורה תתאים לצרכים שלכם, בכדי לייצר אור חזק למטבח הפתוח ולאפשר לו לעבוד באופן נוח, בכדי לייצר תאורה לאזור הישיבה, שם האורחים יזדקקו לאור בהיר בכדי ליהנות מהאוכל וכמובן אזור רחבת הריקודים, שם יש להשקיע בתאורה מיוחדת שתשרה את האווירה הנכונה, תאורה דינאמית שתתאים את עצמה. בדרך כלל באירועים בטבע, נהוג להשכיר תאורת שטיפה, זוהי תאורה שניתן להתקין על עמודי תאורה גבוהים, כך שכל השטח המאויש יהיה מואר. יחד עם זאת חשוב להשקיע בזרקורים עדינים שיאפשר עמעום התאורה ויצירת האווירה בהתאם לזמן ובהתאם ללוח הזמנים באירוע.

תאורה מעוצבת

מלבד תאורה הכרחית, שרון רייכטר ייעץ לכם על תאורה מעוצבת שתעניק לאירוע ממדים נוספים כמו פנסי תומאס צבעוניים, מנורות נייר סיניות, לפידים, עשן ועוד. אין ספק כי התאורה באירוע מספקת לא מעט אווירה ומכניסה את האורחים למוד אליו תרצו שייכנסו. הגיוני שאם תאירו באור לבן וחזק, האורחים שלכם יתעוררו וייהנו מהאוכל ומשיחות חולין, אך ברגע שתעמעמו את האורות, האורחים יבינו שזה הזמן ליהנות מאלכוהול ומריקודים יחד עם המשפחה והחברים. בכדי שהתאורה תהיה מתאימה לכל מצב במהלך האירוע, חשוב להתייחס אליה ברצינות ולא כדרך אגב. כידוע, בדרך כלל באולמות אירועים התאורה כבר מובנית בתוך העסקה, אך בנפרד זהו סכום לא זעום שמחייב אתכם לשלם בעל האולם. אולמות אירועים מתקינים תאורה בסכומי עתק וגובים סכום נכבד מכל לקוח על הפעלת התאורה.

גנרטור

אם כבר אתם אלו שבוחרים את התאורה לעצמכם ולא מתחייבים לתאורה שכבר נמצאת במקום, כדאי לבחור בקפידה את המומחים בתחום, שלא יעשו לכם פדיחות במהלך האירוע, אלא ישקיעו בתאורה מקצועית שתאפשר לכל האורחים ליהנות מכל הערב בלי להזדקק לתאורה חלופית. בכדי שהתאורה וכן כל מהלך הערב יעבור באופן הטוב ביותר, חשוב לדאוג לשני גנרטורים, אחד חזק שיוכל לתפקד באופן קבוע ואחד נוסף למקרה הצורך.

 

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מבקרים בסין בקרוב? מקומות שלא כדאי לפספס בטיול שלכם
סין הענקית היא ללא ספק מקום מרתק במיוחד לטייל בו. יש בה המון ניגודים. יש בה את הכפרים המסורתיים...
קרא עוד »
ינו 20, 2019
איך משיגים מנעולן בחולון
אם קרה וננעלתם בבית או אפילו נשארתם בלי מפתח, יש לזה פתרון אחד, אתם לא תוכלו הרי להתמודד עם זה לבד....
קרא עוד »
מרץ 06, 2017
וופורייזר (מכשיר אידוי): מתנה מושלמת למעשנים
כמה פעמים חשתם חסרי עצות, לא יודעים מה להעניק לאדם שאוהבים, מנסים לעבור על התחביבים ולבחון מה עשוי...
קרא עוד »
פבר 11, 2019