שמלות כלה נסיכותיות – כי מגיע לך!

שמלות כלה נסיכותיות

חתונה, לא עוד יום ממוצע, אפילו לא יום מיוחד, אלא "ה" יום בה"א הידיעה, ומתי אם לא בחתונה שלך תוכלי לבחור ממגוון שמלות כלה נסיכותיות? המילה הזו, נסיכה, מיוחדת, יוצאת דופן, עם אווירה שלא מגיעה עם עיצוב שמלות בסגנונות אחרים. משהו מלכותי, יוצא דופן, ומרגש, ממש מהאגדות, כי בסופו של דבר אגדה זה חלום, וכאן חלום מתגשם, ואת בדרך להקמת בית משלך.

אולי תופתעי לגלות שמה שהיה פעם זמין רק לעשירים, או יותר נכון לעשירות, זמין כעת לכולנו, והגישה לעיצוב מותאם אישית של שמלת כלה של נסיכות זה לא משהו נדיר ורחוק. להפך, המחירים נגישים, מה שהופך את העיצוב הייחודי הזה ליותר פופולארי מבעבר.

כולן רוצות שמלות כלה נסיכותיות

אז כולן רוצות, אבל לא כולן הולכות על זה, והעיצוב היוקרתי והמיוחד נשמר לאלו שבאמת בעניין. המראה הקלאסי והנסיכותי של שמלות כלה נסיכותיות כולל לרוב שימוש באלמנטים שונים כמו:

  • בדים נפוחים – במראה אצילי כמו בחצר המלוכה
  • נצנצים – מראה זוהר עם שמלה שמתכתבת ומתקשרת עם התאורה
  • תחרה – בטעם טוב, במקומות הנכונים, כדי לייצר את המראה המיוחד

בנוסף, ומעבר לאלמנטים הנ"ל, לצד אלמנטים נוספים, יש עניין חשוב מאוד של התאמה אישית. סגנון, גוון, מראה, סטייל, וכמובן – מבנה גוף והיקפים, התאמה מושלמת של שמלת כלה נסיכותית היא תהליך אישי וייחודי, ועם תוצאות שמדברות בעד עצמן.

כן, אפשר לחסוך עוד יותר

את לא חייבת להתאים שמלה תפורה בול בהזמנה אישית. ניתן לבחור מתוך קטלוג נאה של שמלות כלה נסיכותיות שכבר מחכה לך. השמלות היפהפיות ניתנות להתאמה כפי שהן, כך שתוכלי ליהנות מהמראה הזוהר והייחודי של סיפורי האגדות, של הנשפים המלכותיים, והחתונות מהסרטים, וכל זה בתקציב של אדם ממוצע, ולא של כוכבת קולנוע או נסיכה ממונקו.

שמלות כלה שונות מגיעות בדגמים שונים, צורות שונות, מאה שונה, ומחיר שונה. במידה ואת מתקשה במיוחד בתקציב, יש תמיד עיצוב נגיש עוד יותר מבחינת המחיר. ובכל זאת, ההמלצה היא לא להתפשר על המראה שלך ביום החתונה שלך, ולהיות עם שמלה שאת אוהבת באמת.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *