לחגוג בר מצווה דווקא בצפון

בר מצווה בצפון

הבן חוגג בקרוב בר מצווה? מולאים לו שלוש עשרה שנים? ראשית נאחל לכם ברכת מזל טוב חמה, ונברך אותו בשנים טובות ומאושרות עם המון עשייה מבורכת. ושנית נגיע לגופו של עניין – היכן אתם עורכים את מסיבת הבר מצווה? האם תכננתם כבר את האירוע? מי ומי המוזמנים? איזו תכנית אתם מתכוננים לערוך?

מסיבת בר המצווה – היכן כדאי לערוך אותה?

ישראל הינה ארץ קטנה בגודלה. אבל יחד עם זאת היא מחולקת בצורה שרירותית למספר אזורים. אזור המרכז הוא כמובן הפעיל ושוקק חיים מכולם. אזור הדרום ואזור הצפון הם מרוחקים יותר וגם אופי המגורים באזורים אלו ייחודי ושונה. יש אנשים שיבחרו לצאת לקניות או לערוך אירועים סמוך יותר לאזור המרכז, וזאת כדי לאפשר לאורחים רבים מכל רחבי הארץ להשתתף באירוע. אבל יש אנשים שיבחרו את המקום לערוך בו את האירוע לפי אזור המגורים שלהם.

ואכן, גם בצפון הארץ יש אולמות אירועים יוקרתיים ומעוצבים אשר ניתן לערוך בהם אירועים מקסימים, ראו למשל אולם לבר מצווה בחיפה. ואם אתם גרים בצפון וגם בני המשפחה שלכם מתגוררים באזור זה, אין שום סיבה להרחיק נדוד ולטלטל את עצמכם למרכז הארץ. כי גם בצפון יש אולמות וגני אירועים יוקרתיים אשר תוכלו לערוך בהם את האירוע שלכם.

מחירים במרכז לעומת הצפון

כדאי לדעת כי בשל הביקוש הרב באזור המרכז יש עלייה תלולה במחירים בתחום עריכת אירועים. וזה אומר שאם אתם בוחרים לערוך את האירוע שלכם בצפון ובודקים אולם אירועים בקריות המחירים עשויים להיות זולים יותר. מה שיאפשר לכם לחסוך כסף בגין אירוע בר המצווה. או לחילופין להשקיע יותר במספר המוזמנים, ברמה של האוכל, בתכנית שתשכרו וכן הלאה.

אווירה מיוחדת ואירוע מוצלח

שימו לב – מלבד לבחירת האזור בו הנכם עורכים את האירוע שלכם, חשוב מאוד כי תתייחסו לאווירה שתשרור באירוע שלכם. בין אם בחרתם באולם בצפון ובין אם בכל אזור אחר בארץ – וודאו כי אתם בוחרים אולם מעוצב ונאה, או גן אירועים מאפשר ונעים. בצפון יש המון מקומות יפים לעריכת אירוע בטבע, סגרו על המקום רק כאשר ברור לכם שתוכלו לערוך במקום את האירוע המוצלח שלכם!

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חגורת בטן לאחר ניתוח להחלמה אופטימלית
גברים שעברו ניתוח מתיחה ושאיבת שומן באזור הבטן, ירכיים וישבן יכולים לשפר את תהליך ההחלמה שלהם עם...
קרא עוד »
מאי 15, 2022
כל מה שצריך להיות באולפן הקלטות מקצועי
אולפן הקלטות הוא המקום המושלם להגשים חלום. ולא מדובר רק בזמרים בראשית דרכם אשר חולמים להוציא את אלבום...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018
כך נבחר מלון כשר בחו"ל
כבר זמן לא הייתם בחו"ל? מרגישים שהייתם רוצים לקחת את המשפחה שלכם לטיול מעניין ברחבי העולם אך לא ברור...
קרא עוד »
נוב 24, 2019