לחגוג בר מצווה דווקא בצפון

בר מצווה בצפון

הבן חוגג בקרוב בר מצווה? מולאים לו שלוש עשרה שנים? ראשית נאחל לכם ברכת מזל טוב חמה, ונברך אותו בשנים טובות ומאושרות עם המון עשייה מבורכת. ושנית נגיע לגופו של עניין – היכן אתם עורכים את מסיבת הבר מצווה? האם תכננתם כבר את האירוע? מי ומי המוזמנים? איזו תכנית אתם מתכוננים לערוך?

מסיבת בר המצווה – היכן כדאי לערוך אותה?

ישראל הינה ארץ קטנה בגודלה. אבל יחד עם זאת היא מחולקת בצורה שרירותית למספר אזורים. אזור המרכז הוא כמובן הפעיל ושוקק חיים מכולם. אזור הדרום ואזור הצפון הם מרוחקים יותר וגם אופי המגורים באזורים אלו ייחודי ושונה. יש אנשים שיבחרו לצאת לקניות או לערוך אירועים סמוך יותר לאזור המרכז, וזאת כדי לאפשר לאורחים רבים מכל רחבי הארץ להשתתף באירוע. אבל יש אנשים שיבחרו את המקום לערוך בו את האירוע לפי אזור המגורים שלהם.

ואכן, גם בצפון הארץ יש אולמות אירועים יוקרתיים ומעוצבים אשר ניתן לערוך בהם אירועים מקסימים, ראו למשל אולם לבר מצווה בחיפה. ואם אתם גרים בצפון וגם בני המשפחה שלכם מתגוררים באזור זה, אין שום סיבה להרחיק נדוד ולטלטל את עצמכם למרכז הארץ. כי גם בצפון יש אולמות וגני אירועים יוקרתיים אשר תוכלו לערוך בהם את האירוע שלכם.

מחירים במרכז לעומת הצפון

כדאי לדעת כי בשל הביקוש הרב באזור המרכז יש עלייה תלולה במחירים בתחום עריכת אירועים. וזה אומר שאם אתם בוחרים לערוך את האירוע שלכם בצפון ובודקים אולם אירועים בקריות המחירים עשויים להיות זולים יותר. מה שיאפשר לכם לחסוך כסף בגין אירוע בר המצווה. או לחילופין להשקיע יותר במספר המוזמנים, ברמה של האוכל, בתכנית שתשכרו וכן הלאה.

אווירה מיוחדת ואירוע מוצלח

שימו לב – מלבד לבחירת האזור בו הנכם עורכים את האירוע שלכם, חשוב מאוד כי תתייחסו לאווירה שתשרור באירוע שלכם. בין אם בחרתם באולם בצפון ובין אם בכל אזור אחר בארץ – וודאו כי אתם בוחרים אולם מעוצב ונאה, או גן אירועים מאפשר ונעים. בצפון יש המון מקומות יפים לעריכת אירוע בטבע, סגרו על המקום רק כאשר ברור לכם שתוכלו לערוך במקום את האירוע המוצלח שלכם!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *