אסקייפ רום, עדיין באופנה?

אסקייפ רום

אין שום ספק כי אסקייפ רום עדיין באופנה, הם רק הולכים ומתרבים ובטח שלא הולכים להיעלם מהנוף הישראלי. מדובר על משחק הרפתקאות פופולארי במיוחד, שיכול להתאים לכל סוגי האנשים וכמעט לכל הגילאים. חשוב כמובן לבחור בחדר בריחה איכותי ומאתגר כמו room run, בהתאם לגיל שלכם, לסוגי העניין שלכם ולאופי הקבוצה שלכם. המטרה היא כמובן לעבוד בעבודת צוות, להשתמש בחפצים השונים שנמצאים בחדר ולמצוא את הרמזים השונים על מנת לפתור את התעלומה ולהצליח להימלט מהחדר בזמן. מדובר על חוויה מיוחדת, שיכולה להתאים לכל אחד. אי לכך, אין זה מפתיע כי ניתן היום למצוא בעולם כ – 3,000 חדרי בריחה שונים, מתוכם כ – 300 מהם מצויים באזורים השונים של הארץ.אסקייפ רום room run

אסקייפ רום – מה כל כך מיוחד בזה?

רוב האנשים זקוקים בשלב כזה או אחר של השבוע, לפעילות כלשהי שתוכל לסייע להם להפיג את כל המתח שהצטבר בהם. אם בעבר היה מדובר בעיקר על יציאה לסרט, ביקור בבר או בבית קפה מפנק או אפילו מסעדת יוקרה, הרי שהיום קיים פתרון הרבה יותר אפקטיבי והרבה יותר מעניין. חדרי בריחה מאפשרים למשתתפים להתנתק מהשגרה היום – יומית שלהם, לשכוח לזמן קצר מכל המטלות והחובות שלהם, ופשוט לצלול לעולם אחר או לדמות אחרת. ישנם חדרי בריחה למשל שמאפשרים למשתתפים להיכנס לתוך דמויות מתוך ספרים או סרטים, יוצרים עבורם סיטואציות מרתקות ומקוריות ובעיקר מסייעים להם לחוות חוויה סוחפת במציאות מקבילה. כל אחד יכול לבחור לעצמו את חדר הבריחה שהכי מתאים לו, החל מחדר בריחה שמדמה בריחה מהכלא, חיפוש אחר רוצח סדרתי, המלטות מפניו של מדען מטורף וכדומה. לא חשוב מהו נושא החדר שבחרתם, בכל מקרה אתם כנראה עומדים בפני חוויה יוצאת דופן והזדמנות להתנסות במשהו חדש ושונה משגרת החיים הרגילה.

לסיכום, אסקייפ רום הגיע לישראל לפני מספר שנים, ואין שום ספק שהוא לא הולך לשום מקום. מדובר על חוויה שונה ומיוחדת, שכל אחד ישמח לחוות בשלב כזה או אחר של חייו. במקום לבלות את הערב בבר תל אביבי שגרתי, בית קפה סטנדרטי או אפילו מועדון קריוקי, ניתן להתנסות במשהו שונה.

שווה לבדוק גם את קיוב: https://www.cube-israel.co.il/

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיסות לסיישל – איך לטוס לגן עדן?
איי סיישל הוא אחד האיים היפים בעולם. זהו גן עדן לצוללנים ושנורקורים שיכולים לחקור את העולם התת-ימי....
קרא עוד »
מרץ 14, 2023
שמלות כלה נסיכותיות – כי מגיע לך!
חתונה, לא עוד יום ממוצע, אפילו לא יום מיוחד, אלא "ה" יום בה"א הידיעה, ומתי אם לא בחתונה שלך תוכלי לבחור...
קרא עוד »
אוק 26, 2021
איך מוצאים קייטרינג חלבי כשר עם המלצות?
בכל פעם שאנשים מארגנים אירוע הדאגה העיקרית שלהם היא הקייטרינג וזה מובן למה. אפשר לסדר ולתקן בעיות...
קרא עוד »
מאי 16, 2017