היתרונות והחסרונות בחתונת צהריים מול חתונת ערב

חתונת צהריים מול חתונת ערב

בעבר כל חתונה הייתה נערכת במועד הרגיל והשגרתי – בערבו של יום. כיום המציאות שונה וזוגות רבים בוחרים להם מועדים אחרים לעריכת חגיגת הנישואין שלהם. כאשר עבור זוגות רבים דווקא הצהריים נראה כמו זמן מיוחד ומתאים יותר לעריכת האירוע. כמובן שלכל סוג של חתונה יש יתרונות וגם חסרונות. אז לפני שאתם מחליטים על השעה הנכונה לאירוע שלכם בואו לקרוא מה אומרת חברת הפקת אירועים Bebke על כך.

מתי יש לכולם זמן להגיע ולחגוג?

בעידן שלנו מרבית האורחים עסוקים עד למעלה ראש. מרביתם עובדים במשרה מלאה ועמלים יום יום עד שעת אחר צהריים מאוחרת למדי. אחרים משקיעים שעות ארוכות בלימודים ורכישת מקצוע. ולמי יש בכלל זמן לעצור את היום בצהריו ולהגיע להשתתף בחתונה? אמנם מרבית האורחים הקרובים יעשו מאמץ וישנו לכבוד האירוע את סדר היום. אבל מה עם האורחים שלא הצליחו? ובכלל, ההרגשה היא שונה. אורחים שחשים כי לא התחשבו בזמנים שלהם מגיעים לאירוע בתחושה נעימה פחות. טיעון זה מסביר למה נכון יותר לערוך חתונות בלילה.

כמו כן יש לציין כי דמדומי החמה, החשכה שיורדת לעולם והאווירה המיוחדת שהיקום חווה דווקא בשעות הליל משפיעות אף הן על האווירה באירוע ויוצרות את ההרגשה המתאימה. הרגשה כזו שקשה להשיג אותה בצהרי היום.

מתי יש כוח ורעננות?

ומצד שני, ברור שגם לחתונות בצהריים יש יתרונות ראו אותם באתר https://bebke.co.il. ראשית נציין כי הלילה הוא עבור רבים זמן עייף שנועד להתאוששות מעומס היום. הם עייפים, טעונים בחוויות ולא ממש פנויים לחגיגות. כמו כן יש אורחים שיגיעו לחתונה בלילה כדי לנוח, ולא כדי לחגוג ולשמח את החתן ואת הכלה עם כל הלב. מלבד זאת יש לציין כי חתונת צהריים היא אמנם תופעה שחודרת אט אט למודעות. אבל עדיין זו חתונה מקורית יותר שיש בה ממד ייחודי. אז אם חשוב לכם להפיק אירוע מיוחד ולא שגרתי אולי נכון לכם ללכת על חתונה בצהריים.

לסיכומו של עניין. כמו בכל דיון גם כאן יש צדדים לכל צד, ואתם תקבלו את ההחלטה לפי נטיית הלב והרצון האישי שלכם!

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטים מעוצבים לשיער שכל אמא תשמח להלביש לפעוט שלה
הפעוטות שלנו הם הדבר הכי חשוב לנו, ואנחנו רוצים שהם יראו מקסימים חמודים ויפים אבל בוא בעת גם שיהיה להם...
קרא עוד »
ספט 17, 2015
נעלי טיולים – מדוע הדבר כה חשוב?
  [caption id="attachment_2033" align="aligncenter" width="489"] מתכננים טיול? כדאי שיהיו לכם נעליים איכותיות[/caption]   דעו...
קרא עוד »
מרץ 18, 2017
ציידי השטפונות: כך תהנו מנחלים ותשארו בטוחים!
אין ספק כי הילדים שלנו יהיו יותר חכמים מאתנו וזאת עקב העובדה כי כל דור הוא יותר חכם מאשר דור ההורים...
קרא עוד »
דצמ 15, 2018