הלוואה חוץ בנקאית לקיום אירוע

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואות הן דבר שאנחנו צריכים וזקוקים לו בהרבה מקרים עבור רכישות גדולות שאנו רוצים לעשות.למשל מקובל מאוד לקחת הלוואה עבור רכישת דירה (מה שמכונה משכנתא) או הלוואה לרכישת רכב. שתיהן הן הוצאות מאוד גדולות שעבור רוב האנשים קשה מאוד להשיג את הסכום. ההלוואה מאפשרת לנו לקבל את הכסף ולקנות את הרכב או הדירה בעודנו משלמים סכומים קטנים יחסית מידי חודש. נכון שישנה ריבית ובסופו של דבר אנו משלמים יותר, אך ברוב המקרים זוהי האפשרות היחידה עבורנו. אחד המקומות אליו באופן מסורתי פונים בשביל לקבל הלוואה הוא הבנק. אך האמת שהבנק הוא לא האופציה היחידה ואפילו לא תמיד האופציה המשתלמת ביותר. היום עומדות בפנינו אפשרויות נוספות הנקראות בשפה המקצועית הלוואות חוץ בנקאיות.

מתי פונים להלוואות חוץ בנקאיות?

אנשים רבים צריכים הלוואה, זה יכול להיות בשביל פתיחת עסק, שיפוץ הבית או כל דבר אחר. הבנקים במקרים רבים אינם מוכנים להעניק לכם הלוואה ואז עליכם לפנות לשירותים של הלוואות חוץ בנקאיות. הבנק מנתח את יכולתכם להחזיר את ההלוואה על פי קריטריונים מוגדרים מראש ודורש ביטחונות, במידה והבנק חושש מסיכון שבו לא תוכלו לעמוד בהחזרי ההלוואה הוא מסרב ואז האפשרות היחידה העומדת בפניכם היא הלוואות חוץ בנקאיות או הלוואות בשוק האפור. הלוואות בשוק האפור אינו מומלצות, מדובר בריביות גבוהות מאוד וסיטואציה שבו לא תוכלו לעמוד בהחזר הלוואה עלולה להיות קשה מאוד.

הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות על ידי גופים שונים, מסודרים ומאורגנים המנהלים פעילות פיננסית ומעניקים הלוואות על פי מודלים שונים. בניגוד להלוואות בעלות ריבית רצחנית בשוק האפור, הלוואות חוץ בנקאיות מתנהלות בריבית המבוססת על הריבית של בנק ישראל והסטנדרטים המקובלים בשוק. בדומה לבנקים, גם מודות המעניקים הלוואה חוץ בנקאית מנתחים את יכולות ההחזר שלכם, רמת הסיכון קובעת את קובע הריבית שהם יבקשו מכם.

בהחלט יתכן שגופים שונים יתנו לכם הצעות שונות לגבי סכום ההלוואה, הריבית ושאר תנאי ההחזר. לכן, כאשר מחפשים הלוואה חוץ בנקאית מומלץ מאוד לבדוק בכמה מוסדות שונים המעניקים שירות זה ולהשוות בין ההצעות השונות שתקבלו. ישנם מודלים שונים של הלוואות ויש לראות מה מתאים לך – פקטורינג לעסקים, הלוואות על חשבון הפנסיה, הלוואות חוץ בכרטיסי אשראי ועוד.

 

 

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בריכות נוי – למה זה טוב?
מי שעדיין לא נחשף לטרנד החדש והכובש בתחום אדריכלות הנוף, כדאי שיכיר את בריכות הנוף שהגיעו אלינו...
קרא עוד »
נוב 14, 2017
לבחור את טבעת האירוסין שמתאימה לכם
כל זוג צעיר שרוצה להתקדם לשלב הבא בחיי הזוגיות לבטח נתקל לא פעם בדילמה ובהתלבטות הגדולה – איך בוחרים...
קרא עוד »
אוג 20, 2015
שמלות כלה
שמלות כלה הן סמל לאהבה, רומנטיקה ומחויבות. הם גם יוצרים מתנות אירוסין נהדרות. במאמר זה, נבדוק את...
קרא עוד »
נוב 04, 2022