חתונת שישי בצהריים

מרבית הזוגות רגילים לכך שהיום החשוב בחייהם – יום החתונה – נחגג בערב. עם זאת, בשנים האחרונות הולכת ורווחת יותר המגמה להתחתן דווקא בצהריים, בימי שישי.

מרבית הזוגות רגילים לכך שהיום החשוב בחייהם – יום החתונה – נחגג בערב. עם זאת, בשנים האחרונות הולכת ורווחת יותר המגמה להתחתן דווקא בצהריים, בימי שישי. הרי לפניכם כל מה שצריך לדעת על חתונת כזו, ואיך בוחרים מקום מומלץ לחתונת שישי בצהריים.

 מדוע כדאי להתחתן בחתונת שישי בצהריים?

זוגות רבים בוחרים להתחתן דווקא ביום שישי בחתונת צהריים מסיבות שונות ומגוונות. הרי לפניכם העיקריות שבהן:

  • חגיגת כל האירועים הקשורים לחתונה בסמיכות – קיימים זוגות רבים המעוניינים לעשות "שבת חתן" מיד לאחר החתונה, ועריכת החתונה ביום שישי בצהריים מאפשרת להם לחגוג את כל אירועי החתונה "בבת אחת".
  • סמיכות ליום שבת – קיימים אנשים אשר מסיבות שונות ומגוונות, אינם יכולים לקחת חופש מהעבודה בתקופה בה הם מתחתנים. העניין גם רלוונטי לבני משפחת הזוג אשר מסיבות מסוימות, אינם יכולים לקחת ימי חופש מהעבודה. בדיוק עבור מצבים כאלה, חתונת שישי בצהריים הינה פתרון אידיאלי, שכן מרבית האנשים אינם עובדים בשבת.
  • אפטר פארטי ארוך – קיימים זוגות רבים, אשר עבורם, הליך החתונה הינו הליך פורמלי בלבד עבור המשפחה, והדבר החשוב להם ביותר הינו לחגוג את היום הזה עם החברים הקרובים. חתונת שישי בצהריים מאפשרת לבני הזוג ולחבריהם לחגוג ב"אפטר פארטי" ארוך במיוחד, שיכול גם להסתיים בשכירת וילה לסופ"ש וכדומה.
  • מחירים נמוכים יותר – בדרך כלל, חתונות שישי בצהריים מתאפיינות במחירים נמוכים יותר, הן מבחינת עלות המנות והן מבחינת עלות הזמנת אנשי המקצוע (כמו דיג'יי, צלם וכדומה).
  • אפשר לרכז הכל ביום אחד – אם אם בעניין של צילומי טראש דה דרס, תוכלו לנצל את השעות שלאחר החתונה (בדרך כלל 16:00-17:00) ולנסוע לאיזה מקום אטרקטיבי (למשל חוף הים) ולהתחיל סשן צילומי טראש מטורף.

מי מבצע חתונות שישי בצהריים ועל מה יש לתת את הדעת?

כיום, כמעט ואין אולם שלא מציע חתונת שישי בצהריים. רצוי מאוד לברר עם האולם בו אתם מעוניינים להתחתן מהם מחירן של המנות בזמן זה, לכמה זמן ניתן לשכור את האולם ומהן התוספות המיוחדות שמציע בית העסק לחתונה ביום זה. כמו כן, כמו בכל חתונה אחרת, יש לוודא עם בעלי האולם כי באולם קיימת גנרטור חירום, כי בעלי האולם מחזיקים באישורים המתאימים לצורך ביצוע חתונות במקום וכי קיימת האפשרות לשולחנות רזרביים.

טיפים לחתונת שישי בצהריים

הטיפים הבאים יסייעו לכם לארגן את חתונת שישי בצהריים איכותית ונפלאה:

  • רצוי לתכנן את החתונה לפי שעון הקיץ, שכן אז ניתן לחגוג במשך זמן רב יותר.
  • את קבלת הפנים רצוי לתכנן בין השעות 10:00-11:00. באופן זה, יוכלו האורחים להתארגן לחתונה באופן נינוח בבוקר.
  • את החופה רצוי לערוך בסביבות השעה 12:00, שכן ישנם אנשים שומרי שבת שעליהם להגיע לבתיהם בשעה מוקדמת יחסית.
אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדרי בריחה
חדר בריחה הוא אחד מהמשחקים הנחשבים והמבוקשים בימינו. שמו המקורי בלועזית הוא אסקייפ רום. מדובר במשחק...
קרא עוד »
יונ 17, 2018
התנהגות נכונה עם עדשות מגע
עדשות מגע הן התקן שאותה שמים על העין ואיתו חוזרים לראות בצורה תקינה מבלי שצריכים לסבול מאי הנוחות של...
קרא עוד »
ינו 05, 2020
טבלת מידות אופניים לילדים – כך נדע לבחור נכון
בחירה של אופניים לילדים חייבת להיות בחירה מדויקת ונכונה. שכן אם לא נבחר עבורם את האופניים המתאימות לא...
קרא עוד »
אפר 25, 2022