מקרן כחלק מכל אירוע

כיום מקרנים משמשים להצגה של תמונות, מצגות וסרטים במגוון רחב של אירועים, מקרן הפך למוצר שחייב לעשות בו שימוש כמעט בכל סוג של אירוע.
רבים מהאנשים שמארגנים כנס או הרצאה כבר לא מסתפקים רק בהרצאה יבשה שכוללת רק דיבור אלא הם משלבים בתוך ההרצאה גם הצגה של מצגת או תמונות על מנת להמחיש בצורה הטובה ביותר את הנושא שעליהם הם מדברים, ההצגה של אותם תכנים נעשית ברוב המקרים על יד מקרן שאיתו ניתן להציג את מה שאנחנו רוצים באיכות HD ולכמות גדולה של משתתפים.
גם כשאר אנחנו רוצים לארגן ערב סרט האופציה היעילה ביותר להקרנה היא באמצעות מקרן, המקרן יתן תחושת קולנוע בעיקר בגלל גודל התצוגה בענק, האיכות הטובה והתפעול הקל. מצבים נוספים שאפשר לעשות שימוש יעיל במקרן הם באירועים מסוג ערבי קריוקי ועוד.
לרוב למקרן תתלווה גם השימוש במסך הקרנה שיאפשר תצוגה ברמה גבוה על מסך בצבע לבן. את המסך אפשר לתלות על הקיר או לקבל אותו על חצובה שניתן להציבו בכל מקום שרק נרצה.
האופציה הכי טובה להשיג כיום מקרן היא באמצעות השכרת מקרן, בעבר המחירים של השכרת מקרנים הייתה גבוה מאד אך בשנים האחרונות המחיר עבור השכרה של מקרן ירדו משמעותית וניתן לשכור אותו בעלות נמוכה מאד.
יש לשים לב שישנם מקרנים רבים בשוק ממגוון סוגים ובעוצמות הארה שונות, לבחירת עוצמת הנורה של המקרן נצטרך לדעת מספר פרמטרים בקשר לאירוע שלנו שהם בין היתר כמות המשתתפים, איכות ההקרנה ובאיזה מצב נרצה להקרין מבחינת האור שקיים במקום, אם נרצה להקרין כשיש אור יום או כשיש תאורת פלורסנט נצטרך לדאוג לעוצמת הארה של המקרן בהתאם לאור שיש במקום, ככל שהאור במקום חזק יותר כך נצטרך שעוצמת המנורה במקרן תיהיה גדולה וחזקה יותר.
המקרן קל מאד לתפעול והרכבה, ברוב המקרנים כאשר נחבר את המחשב אליהם הם באופן אוטומטי יציגו את מסך המחשב שחיברנו אליהם. שני הכבלים הנפוצים ביותר לחיבור המחשב או הממיר למקרן הם כבלי VGA או HDMI, אלא שני חיבורים שקל מאד למצוא בכל מחשב, ממיר או DVD ובערך בכל מוצר מולטמדיה שיש לו יכולת להתחבר למקרן, כמובן שישנם חיבורים נוספים שקיימים במקרנים רבים אך אלה הם העיקריים ביותר.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של טיולים מודרכים עם מורה דרך
כולנו מפנטזים על טיול כיפי מלא בחוויות בארץ תוך גילוי נופים חדשים, סמטאות קסומות, שבילים והרים שלא...
קרא עוד »
מרץ 23, 2016
חוגים לגוף ולנפש ברפאל סנטר
בין הנפש והגוף שלנו קיים חיבור וקשר קרוב מאוד. בשביל שנהנה מרווחה נפשית ומרווחה פיזית אנחנו חייבים...
קרא עוד »
מאי 28, 2018
חימום בריכות
בניגוד למה שנהוג לחשוב, בריכות פרטיות אינם נחלתם של העשירים בלבד. נכון, אמנם נהוג לראות יותר בריכות...
קרא עוד »
אפר 05, 2017