יבוא בגדים מסין – האם זה משתלם?

אם אתם בעלי חנות בגדים, מעצבי בגדים, סטייליסטיות בתחום האופנה כדי לכם לדעת שהשוק הסיני מתאים את עצמו לשוק הישראלי מבחינת תכנון ותפירת תוויות, תכנון מידות, וכל הקשור בנושא הרגולציה. הפופולריות  של יבוא מסין בתחום האופנה תופסת תאוצה בתקופה האחרונה אפשר לייבא בגדי ספורט, טקסטיל, הנעלה, ארנקים, תיקים, בגדי ילדים, בגדי תינוקות ועוד. הסיבה לכך היא שמוצרים פשוטים ליצור ולא צריך כוח עבודה מיומן לעבודה זו.

בסין יש מבחר אדיר של חומרים ופריטים שמהם ניתן להתאים לכל טעם, איכות ודרישה את המוצר והפריט לפי דרישות הלקוח, במידה ואת מעצבת ורוצה ליצור קו אופנה חדש וייחודיי משלך כמות וסוגי הבד וגם יכולת התפירה הן כמעט בלתי מוגבלות. כמו כן יכולת יצור גדולה באיכות נמוכה או גבוה תלוי ביצרן  ואך לרוב  במחיר זול יחסית.

אפשרות ראשונה היא לנסוע לסין לשווקי ביגוד שנמצאים בקניונים ולבצע מהם רכישה של הבגדים, לאחר מכן נשלחים הבגדים למפעל שבו מנפיקים ללקוח תוויות של החברה ופרטי היבואן והוראות כביסה בעברית על פי החוק בארץ. אפשר בתוספת תשלום להוסיף אריזות מיוחדות של החברה לתת סימן של יוקרה. אפשרות שניה היא לעשות הזמנה על ידי הזמנות מיצרן ידוע  בסין מהארץ לפי מידה וכמות הרצויה ושליחה במחולה.

אך לפני שהולכים לייבא מוצרי אופנה מסין יש לעשות תכנון מעבר לעסקה של היבוא עצמו יש לקחת בחשבון כמה גורמים נוספים כמו:

1)ביקוש הבגד בשוק על ידי  קהל יעד ראשוני

2)עלויות לוגיסטיות של אחסון, ארנונה, ביטוח של הסחורה ועלויות הפצה אל נקודות המכירה על ידי נהגים ורכבים.

אם אתם מעוניינים לייבא מסין וקיבלתם את ההחלטה כדי לחסוך זמן וכסף הכי טוב ליצור קשר עם חברה שמתמחה ביבוא מסין.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *