איך לבחור עיצוב גבות שיתאים בדיוק לך

לגבות יש תפקיד חשוב בנראות החיצונית של כל אישה ובאופציות ההבעה שלה. זו הסיבה שיש חשיבות גדולה שכל אישה מעוניינת שהגבות שלה יתאימו למראה הכללי שלה.

התאמת הגבות

הדרך המומלצת היא לפנות אל קוסמטיקאית מעולה שקיבלתן עליה המלצות מצוינות וזאת לאור המומחיות שלה בתחום זה. אם חברות או קרובות משפחה שלכן מרוצות מהטיפול הייחודי שהיא ביצעה, כדאי לקבוע אצלה תור כדי ליצור את המהפך הנדרש. 

במציאות העכשווית יש כמה וכמה סגנונות של עיצוב גבות ברחובות וגם כמה שיטות לבצע זאת. מי שמגיעה לקוסמטיקאית ששמה הולך לפניה צריכה לסמוך עליה. לאור הניסיון רב השנים שלה. בשלב הראשון היא תאבחן את הגבה, צורתה, אם יש בה שיער רב או דליל וכל מידע אקוטי נוסף. לאחר מכן היא תאבחן את פניה של האישה, אם הן עגולות, מאורכות וכו'. בהתאם לכל הפרמטרים הללו, היא תוכל להציע למטופלת הצעה אחת אופטימלית או כמה הצעות לבחירתה.

סימולציה של נראות הגבות 

כדי להבין במה מדובר ולדמיין את הנראות לאחר הטיפול, הקוסמטיקאית מעבירה באמצעות סימולציה את התוצאה הסופית. כך הרבה יותר קל לקבל החלטה לכאן או לכאן וגם הקוסמטיקאית המיומנת מסבירה לה את ההבדלים בין השיטות השונות ובעיקר את מה שהכי מתאים לה. 

בהתאם לכך כל אישה מקבלת החלטה מושכלת יחד עם אותה קוסמטיקאית מקצועית ברחובות שהיא פונה אליה, אם הנראות של הגבות שלה יהיו עבות, ארוכות, קצרות וכו'. כמו כן מתקבלת החלטה אם תהיה זו שיטת השערה, שיטת האיפור הקבוע, או כל שיטה אחרת שהקוסמטיקאית מומחית בה.

לאחר שלב החששות, מתחיל השלב שבו מתבצעת העשייה בפועל, המטופלת מאד רוצה לראות את התוצאה הסופית וברוב המקרים היא מאד מרוצה מהנראות במראה שהיא נפלאה.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך לקניית כורסאות מעוצבות
כורסאות מעוצבות הן מרכיב משמעותי בכל סלון ביתי, ולא רק שם. גם בחדרי המתנה, במשרדים ובקליניקות הן מהוות...
קרא עוד »
דצמ 29, 2016
מבלים שעות על החוף? חשוב שתצטיידו בציליית coleman
חשיפה ממושכת לקרני השמש עלולה להוביל ללא מעט נזקים בריאותיים שנין להבחין בהם באופן מיידי וגם בטווח...
קרא עוד »
נוב 22, 2016
חלקי החילוף שחובה להחזיק
בכל מה שקשור לטרקטורונים, כדאי מאוד שיהיה לכם את כל הכלים הדרושים לכל מצב שלא יהיה ובעיקר בזמן ירידת...
קרא עוד »
אוק 31, 2019