טיפול פנים מומלץ

אנו שומעים כל הזמן על טיפולי פנים, היות וישנם טיפולי פנים מגוונים, אך יש להתאימם על פי סוג העור והגיל, אישה צעירה עד גיל 40, טיפולי הפנים יהיו שונים מאשר אישה מעל לגיל 40. יש לציין כי טיפול פנים מומלץ, לנשים מעל לגיל 25, הוא דווקא התחלת הטיפולים לשימור העור נגד הזדקנות. החומרים יהיו שונים כמובן בטיפולי אנטי אייג'ינג בין גיל לגיל, אך עדיין מגיל זה, יש לשמר את עור הפנים. חוץ מטיפולים אלה, יש לנקות את עור הפנים, אחת לחודש – חודשיים, על פי סוג העור, עור יבש, אינו דורש טיפול מאסיבי כמו עור שמן, אשר יש בו הרבה קומודונים {שחורים} שאינם נראים טוב על העור ויש לנקות אותם בכל חודש, תלוי ברמת ההפרשה של בלוטות החלב בעור.

מלבד טיפול פנים מומלץ, יש לשתות מים ולאכול מזון בריא, לא מטוגן ולא חריף, במיוחד לאלה שיש להם עור שומני במיוחד. עור פנים שיהיה מטופח ויבוצעו בו טיפולים פנים על בסיס קבוע בנוסף לטיפול בבית עם חומרי טיפוח, ייראה צעיר, רענן, חיוני ומבריק.

טיפול פנים מומלץ לעור יבש

עור יבש, זקוק להזנה באופן קבוע, על מנת שהוא יהיה גמיש. יש להזין את העור במסכות הזנה וקרמים בכדי להעניק לו לחות אך במקביל יש לשתות מים בכמות טובה, כך שהעוטר יספוג לחוץ גם בדרך זו.. יש למרוח קרם פנים על בסיס של שמנים טבעיים ולא על בסיס מים.  אחד מכל טיפול פנים מומלץ, הינו פילינג, אשר מחדש את עור הפנים ומעניק לו זרימת דם טובה  יותר, חיוניות וברק.

מי שמעוניינת לעבור טיפול פנים מומלץ כי תגיע לקוסמטיקאית פרה רפואית, אשר עובדת עם חומרים טבעיים ורפואיים יחד. כאשר ישנן בעיות מורכבות בעור, הטיפול המומלץ ביותר לפנים הינו באמצעות קוסמטיקאית מקצועית שעברה הסמכה להיות קוסמטיקאית פארה רפואית. ישנם מקרים, אשר בהם רופאי עור עובדים בשיתוף פעולה עם קוסמטיקאיות פארה רפואיות, כשאר מדובר על קליניקות לטיפוח עור הפנים וטיפולים מורכבים יותר שמצריכים נוכחות של רופא, כגון פילינג עמוק.טיפול זוגי בספא

טיפול מומלץ לפנים- גם לגברים

גם הגברים היום מודעים לטיפוח עור הפנים והם מבצעים טיפול פנים מומלץ כגון: ניקוי פנים מקומדונים, פילינג ומסכת הזנה. לאחר הטיפול, הקוסמטיקאית מעסה היטב את עור הפנים ומזרימה בהם את מחזור הדם גברים רבים אשר עברו טיפול פנים, יעידו כי הם נראים צעירים יותר ועור הפנים שלהם, הפך להיות חיוני וגמיש יותר

ניתן למצוא היום עוד טיפול פנים מומלץ, באמצעו תכשירים חדשניים שהגיעו לשוק, כגון מכשיר שבאמצעו חומרים מיוחדים, הוא ממצק את עור הפנים, כך שבהחלט ניתן לומר שטיפולי הפנים השונים והחדשניים, עוצרים את הזמן ובאמצעות טיפולים אלה, קשה לנחש את גיל האישה או הגבר, אשר מקפידים לבצע את טיפולי הפנים השונים המוצעים היום בשוק הקוסמטיקה.

לקרוא עוד קצת אתם יכולים ללחוץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *