סדנאות שוקולד – חוויה מדהימה לילדים

dessert-813278_640

כשהיינו ילדים, כל אחד מאיתנו רצה לגלות שההורים שלו לא באמת עובדים במה שהם עובדים אלא שיש להם מפעל שוקולד, כמו של צ'רלי בממלכת השוקולד, כל אחד מאיתנו חלם שלהורים שלו יש חנות ממתקים והוא יכול לאכול כמה ממתקים שהוא רוצה, כל הזמן.

מן הסתם, רוב ההורים לא עבדו בחנויות כאלה ומרבית הילדים לא הגשימו את החלום שלהם, מרביתם עם הזמן גם שינו את החלומות שלהם, גם ככה. לשמחתם של הילדים היום, הם יכולים ליהנות משוקולד בצורה פראית גם מבלי שההורים שלהם יהיו בעלי חנות שוקולדים וממתקים. כל מה שהם צריכים זה, שההורים שלהם ייקחו אותם לסדנאות שוקולד. סדנה מיוחדת בה הם לומדים על שוקולד וחשוב לא פחות, לומדים כיצד לעבוד עם שוקולד.

סדנאות שוקולד לילדים, הן דבר מאוד אהוב על ילדים וכן על הורים. בדומה לסדנאות אוכל מסוגים שונים, אליהם הולכים זוגות או רווקים אשר רוצים ללמוד כיצד לבשל, כך הורים רבים שולחים את הילדים שלהם לסדנאות שוקולד, בשביל ללמוד כיצד להכין עוגות, עוגיות וממתקים אחרים עם שוקולד. ההבדל הוא, מאחר ומדובר בעבודה עם שוקולד, אז הילדים נהנים מהערך המוסף שיש בחומר. הרי סביר להניח, שמרבית לא ייהנו בצורה דומה, אם ישלחו אותם לסדנאות ירקות למשל.

מדוע סדנאות שוקולד יכולות להיות חוויה לילדים?

נניח את עניין השוקולד בצד, הרי שיש בסדנאות אלו משהו מעבר. הילדים לומדים לעבוד עם חומרים אשר בדרך כלל הם לא עובדים איתם, לא נפגשים איתם בבית הספר וגם לא בבית, יתרה מזו, הם לומדים להכין דברים בעצמם, שזה כשלעצמו משהו מיוחד.

כמו כן, סדנאות שוקולד הן סדנאות בהן ילדים והורים יכולים לעשות דברים ביחד, כמו שילדים וחברים יכולים לעשות דברים ביחד. העבודה המשותפת עוזרת להם. מדובר על זמן איכות שלא תמיד קיים בצורה כזו, בין הורים לילדים ואפילו לא בין ילדים לסבים וסבתות.

צריך לזכור עוד, שלהבדיל ממקרים אחרים, למשל הליכה לסרט, תיאטרון או משחק כדורגל, כאן הילד יוצר משהו משלו, יוצר משהו שכולם יכולים ליהנות ממנו. כל ילד ישמח להביא הביתה להוריו עוגה או עוגיות שהוא עשה, ומי יודע אולי הוא ירצה להתפתח בתחום וללמוד בישול בסופו של דבר.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למי מתאים מדריך כושר אישי ולמי חדר כושר?
  [caption id="attachment_1851" align="alignleft" width="375"] בחדר הכושר תמצאו את כל הציוד הדרוש לאימונים שלכם[/caption] בין...
קרא עוד »
דצמ 13, 2016
מה עושים באילת בחורף?
אילת היא העיר האולטימטיבית עבור חופשת קיץ, אך מה בנוגע לחורף? מסתבר כי גם בחודשי החורף הקרים אילת...
קרא עוד »
נוב 17, 2020
4 מופעים שתרצו להזמין לאירוע המשפחתי שלכם
אחד הימים הראשונים שלנו בחיים הוא אירוע משפחתי שהורינו ערכו עבורנו. דודים ודודות מכל רחבי הארץ...
קרא עוד »
אוק 31, 2018