איך מוצאים קייטרינג חלבי כשר עם המלצות?

snacks-792010_640

בכל פעם שאנשים מארגנים אירוע הדאגה העיקרית שלהם היא הקייטרינג וזה מובן למה. אפשר לסדר ולתקן בעיות בעיצוב ברגע האחרון ואפשר אפילו לתקן בעיות במוזיקה אם מכינים גיבוי. אבל קייטרינג חלבי כשר מוצלח חייב להיות כזה לא רק ברגע שמזמינים אותו אלא גם ברגע שמגישים אותו. אנשים מפחדים מכך שהקייטרינג שהזמינו לאירוע שלהם ייראה בסופו של דבר אחרת ממה שנראה להם בטעימות שהוכנו להם כדי להחליט על כך. כדי להימנע מכך וכדי להבטיח שההבטחה תקוים במלואה יש כמה דרכים לוודא זאת.

בדיקת תעודות ואישורים

ראשית, יש לוודא בכלל שלקייטרינג יש את כל האישורים שנחוצים לכם כדי להתחיל את הליך הבדיקה לעומק. יש לוודא שיש להם אישור כשרות מגוף פיקוח שאתם סומכים עליו, ואת זה אנחנו משאירים לכם משום שיש היום פיצול לכמה גופי פיקוח מלבד הרבנות הראשית לכל אחד חשוב משהו אחר, ולחרדים ולמהדרין בוודאי יש צורך בתעודת כשרות אחרת מזו של רבנות ישראל. בדקו גם אישורים של עיסוק מורשה במתן שירותי מזון, כולל רישיון עסק.

המלצות של מכרים

לא חייבים להיות קרובים מאוד אבל רצוי להכיר את מי שנותן לכם המלצות כאלה. התנסות בקייטרינג כזה היא גם אפשרות מומלצת, אבל את זה יודעים גם בדיעבד. לכן, אם ברור לכם שבשנה שנתיים הקרובות ערכו אירוע או שניים, אל תתביישו לפנות לאחר אירוע שנהניתם בו מהקייטרינג לעורכי האירוע. בקשו מהם את השם ושאלו אותם על מחירים ועל החוויה שלהם מעבודה עם הקייטרינג החלבי הכשר ועד כמה היו קשובים לצרכים שלהם. זה הניסיון הכי טוב.

טעימות בזמן אמת

יש לא מעט בעלי אולמות וקייטרינג שמזמינים לקוחות פוטנציאליים לערב טעימות שבו מכינים לכם את המנות הכי טובות שלהם שמומלצות לבחירה. שיטה אחרת שהיא גם אותנטית יותר היא לבוא לאירוע שמתקיים בזמן אמת ולבדוק את צורת ההגשה ואת הטעם, אם הם תואמים את הדרך שבה הוצגו לכם בזמן הדיונים. במקרים כאלה גם תוכלו להתרשם ממה שהאורחים אומרים על הקייטרינג.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפארקים הכי שווים למשפחות הנמצאים בנופש
אחד האתגרים למשפחות היוצאים לנופש הוא למצוא באזור שפחות מוכר להם מקומות לטיול עבור כל המשפחה. אם גם...
קרא עוד »
אוג 01, 2021
מזרוני פולירון המלצות ששוות המון
כל אחד יודע כי על מנת לתפקד בצורה הטובה ביותר במשך היום, יש צורך בשנת לילה רציפה ועמוקה. אנשים רבים...
קרא עוד »
דצמ 08, 2017
4 מסלולי טיול בצפון שישאירו אתכם רטובים אך מרוצים
[caption id="attachment_1799" align="alignleft" width="262"] גם הכלב יהנה[/caption] מי מאיתנו לא מרגיש מידי פעם שהוא מבלה יותר מידי...
קרא עוד »
נוב 18, 2016