איך מוצאים קייטרינג חלבי כשר עם המלצות?

snacks-792010_640

בכל פעם שאנשים מארגנים אירוע הדאגה העיקרית שלהם היא הקייטרינג וזה מובן למה. אפשר לסדר ולתקן בעיות בעיצוב ברגע האחרון ואפשר אפילו לתקן בעיות במוזיקה אם מכינים גיבוי. אבל קייטרינג חלבי כשר מוצלח חייב להיות כזה לא רק ברגע שמזמינים אותו אלא גם ברגע שמגישים אותו. אנשים מפחדים מכך שהקייטרינג שהזמינו לאירוע שלהם ייראה בסופו של דבר אחרת ממה שנראה להם בטעימות שהוכנו להם כדי להחליט על כך. כדי להימנע מכך וכדי להבטיח שההבטחה תקוים במלואה יש כמה דרכים לוודא זאת.

בדיקת תעודות ואישורים

ראשית, יש לוודא בכלל שלקייטרינג יש את כל האישורים שנחוצים לכם כדי להתחיל את הליך הבדיקה לעומק. יש לוודא שיש להם אישור כשרות מגוף פיקוח שאתם סומכים עליו, ואת זה אנחנו משאירים לכם משום שיש היום פיצול לכמה גופי פיקוח מלבד הרבנות הראשית לכל אחד חשוב משהו אחר, ולחרדים ולמהדרין בוודאי יש צורך בתעודת כשרות אחרת מזו של רבנות ישראל. בדקו גם אישורים של עיסוק מורשה במתן שירותי מזון, כולל רישיון עסק.

המלצות של מכרים

לא חייבים להיות קרובים מאוד אבל רצוי להכיר את מי שנותן לכם המלצות כאלה. התנסות בקייטרינג כזה היא גם אפשרות מומלצת, אבל את זה יודעים גם בדיעבד. לכן, אם ברור לכם שבשנה שנתיים הקרובות ערכו אירוע או שניים, אל תתביישו לפנות לאחר אירוע שנהניתם בו מהקייטרינג לעורכי האירוע. בקשו מהם את השם ושאלו אותם על מחירים ועל החוויה שלהם מעבודה עם הקייטרינג החלבי הכשר ועד כמה היו קשובים לצרכים שלהם. זה הניסיון הכי טוב.

טעימות בזמן אמת

יש לא מעט בעלי אולמות וקייטרינג שמזמינים לקוחות פוטנציאליים לערב טעימות שבו מכינים לכם את המנות הכי טובות שלהם שמומלצות לבחירה. שיטה אחרת שהיא גם אותנטית יותר היא לבוא לאירוע שמתקיים בזמן אמת ולבדוק את צורת ההגשה ואת הטעם, אם הם תואמים את הדרך שבה הוצגו לכם בזמן הדיונים. במקרים כאלה גם תוכלו להתרשם ממה שהאורחים אומרים על הקייטרינג.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה מקבלים מתנדבים למחקר בתשלום
מחקרים בנושאים שונים עשויים לתרום רבות לקבוצת האנשים הבוחרת להשתתף במחקר. לעיתים מדובר בתרופות...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
5 המסעדות האסיאתיות המומלצות באילת
המסעדות האסיאתיות השונות באילת מציעות אירוח מסורתי וחוויה ייחודית אותה רוב הסיכויים שלא תשכחו למשך...
קרא עוד »
מרץ 06, 2017
הדפסת הזמנות לחתונה
זוגות שמתחילים לתכנן את הרגע המאושר בחייהם כמו יום חתונתם, שמים דגש על הרבה פרטים כמו הדפסת הזמנות...
קרא עוד »
פבר 20, 2018