איך בוחרים חברת קייטרינג

אם אתם מתכוונים לארגן אירוע שבו אוכל מוכן, חשוב שתדעו לבחור נכון את חברת הקייטרינג ממנה תזמינו אוכל לאירוע. כיום ישנן מגוון חברות קייטרינג המציעות את השירותים שלהן – אבל כיצד תדעו לבחור את החברה הנכונה שתספק לכם את האוכל הטוב ביותר? כמה טיפים לבחירה בהמשך.

אוכל ביתי – בבחירת חברת קייטרינג רצוי לשים את הדגש על אוכל ביתי. כאשר אתם מארגנים אירוע אתם בוודאי רוצים שהאוכל שאתם מגישים ירגיש אותנטי, ביתי וטעים, ושהוא לא יהיה אוכל שנראה סינטטי, תפל או לא מחובר לאירוע שלכם. לכן מומלץ לבחור בקייטרינג שמציע אוכל ביתי.

מגוון – עוד חשוב לבדוק את המגוון שמציעה חברת הקייטרינג. חברה טובה תציע מגוון של מנות לבחירה ביניהם: מנות חלביות, מנות בשריות, מנות צמחוניות ועוד. בנוסף יש לבדוק האם חברת הקייטרינג יכולה להציע גם מאפים, סנדוויצ'ונים,  לחמים, שתייה ועוד.

המלצות – אם אתם רוצים להיות בטוחים בבחירה שלכם, חשוב לחפש המלצות על חברת הקייטרינג. חברה מומלצת היא כזאת שבדרך כלל תספק את השירות שאתם מזמינים על הצד הטוב ביותר.

דרך ההגשה – שימו לב לדרך ההגשה. הגשת אוכל לאירועים צריכה להיות נגישה ולהיות כזאת שתתאים להגשה מהירה של המאכלים. שימו לב לדרך בו אורזת החברה את האוכל וכיצד היא מציעה לכם להגיש אותו.

טריות האוכל – אלמנט חשוב במיוחד. שימו לב שחברת הקייטרינג משתמשת במצרכים טריים ושאינם קפואים. בכל תוכלו להבטיח את איכות האוכל שאתם מזמינים.

איכות – בדקו כי האוכל איכותי. אם אתם מזמינים אוכל לאירוע גדול חשוב לארגן פגישה עם בעלי הקייטרינג ולבקש לטעום כמה מהמנות לפני שאתם מבצעים הזמנה.

אופן השירות – שירות הוא גם נדבך חשוב בבחירה. כאשר אתם מזמינים אוכל מחברת קייטרינג, רצוי לשים לב לשירותיות של מנהלי החברה, לסבלנות שהם מקרינים, לזמינות שלהם ויש לוודא כי האוכל יגיע לאירוע בזמן.

לסיכום, על מנת לבחור את החברה הטובה ביותר, חשוב לשים לב גם להצעת המחיר שתתאים לתקציב שלכם לכמויות ולתמורה שאתם מקבלים עבור מה שאתם משלמים עליו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *