מארחים בשישי? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם

הזמנת אוכל מוכן

בעבר, כשהיינו מארחים בני משפחה וחברים בשישי בערב, אז היינו נוהגים לעבוד כל השבוע או כל היום, להכין את הארוחה. היינו מתגאים בכך למרות שזו היתה עבודה קשה, עבודה שגבתה מאיתנו לא מעט זמן ומשאבים, אילצה אותנו לבלות שעות רבות במטבח ולדחות כל דבר אחר. שלא נדבר על זה, שאחרי הארוחה עוד היינו צריכים לעבוד על ניקיון הכלים והמטבח.

לשמחתנו, היום אנחנו יכולים לעשות לעצמנו את החיים קלים יותר. כל מה שאנחנו צריכים זה למצוא מקום אשר יכול לספק לנו אוכל מוכן לכל אירוע, בכל יום, כולל עבור ימי שישי. סביר להניח שמטעמי כשרות ומטעמים אחרים, אנחנו נקבל את האוכל עוד קודם לאירוח בשישי בערב, אך זה יאפשר לנו לסדר את הכל, לארגן, ואם אנחנו צריכים, אז תמיד נוכל לחמם את האוכל על מנת שנוכל להגיש אותו חם.

הזמנת אוכל מוכן

הזמנת אוכל מוכן זה פתרון שלא מעט אנשים בוחרים להשתמש בו לאירוח בימי שישי, לא משנה אם מדובר באירוע חברתי, משפחתי או אחר. צריך לומר, זה גם לא משנה איפה אנחנו עורכים את האירוע. אם אנחנו עורכים אותו בבית, בפארק או במקום ציבורי אחר, ואפילו אם אנחנו שוכרים מקום לצורך אירוח, בין אם זה צימר או ווילה, אשר לא מספקים לנו אוכל רק מקום.

הזמנת אוכל מוכן הוא פתרון אידיאלי, אך לפני שאנחנו ממהרים להשתמש בו, עלינו לעשות שני דברים. ראשית, אנחנו צריכים להתגבר על דעות קדומות וגישות כאילו אירוח בשישי מחייב שאנחנו נכין את האוכל. זה לא נכון, אם אנחנו לא רוצים לעבוד קשה, אין סיבה שאנחנו נעבוד. שנית, אנחנו צריכים לדעת מה וכיצד להזמין, וזה בדיוק מה שנבחן בחלק הבא של המאמר.

כיצד מזמינים אוכל מוכן בצורה נכונה

על מנת לבצע הזמנת אוכל בצורה נכונה, עלינו לוודא תחילה, כמה אנשים אמורים לבוא לאירוע, באיזה גילאים וכן אם יש בקשות מסוימות מיוחדות. למשל, אם אנחנו צריכים אוכל צמחוני או טבעוני, אם אנחנו צריכים אוכל מכשרות מסוימת, אם יש צורך להזמין אוכל בלי גלוטן ועוד.

חשוב שאנחנו נדאג שהאוכל יתאים לסוג האירוע שלנו, בין אם מדובר באירוע של ארוחה לקידוש למשל או כל ארוחה אחרת, אז מן הסתם אנחנו צריכים להתאים את האוכל לסוג האירוע, כך האורחים שלנו ייהנו יותר.

דבר נוסף שאנחנו צריכים לוודא, שהחברה מגישה לנו את המנות בזמן, בצורה מסודרת ומאורגנת, כך נוכל להגיש אותן בדיוק במועד הארוחה. כמו שאמרנו, אם האוכל צריך להיות מוגש חם, עלינו לבחון אופציה לחימום, כנ"ל גם אם הוא צריך להיות במקרר לפני כן.

נקודה אחרונה, יש חברות שמציעות לנו לא רק אוכל מוכן אלא גם סכו"ם וכלי אוכל, אם יש לנו צורך בכך.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *