לפני כל אטרקציה  – שווה לבדוק אם יש קופון

מציאת קופונים ברשת

הקופונים גרמו למהפך בישראל ולא בכדי. נכון להיום כל עסקת רכישה יכולה להיות משתלמת ביותר באם היא מלווה בקופון. קופונים יכולים לכלול הטבה של עשרות אחוזים בקניית המוצר או השירות ולכן נכון להיום רוב האנשים מחפשים קופון לאותו מוצר אותו הם מעוניינים לרכוש טרם הם ניגשים לחנות. המידע באדיבות אתר קופונים YouToo, המציע מדי יום דילים אטרקטיביים במיוחד.

קופון – על מה מדובר?

קופון הוא שובר שמאפשר קבלת הטבה מסוימת. הקופון תקף רק בהצגתו אם על ידי הסמארטפון או ידנית. חשוב לקחת בחשבון שבעבר קופונים היו זמינים רק לקבוצות ייעודיות באוכלוסייה, אם לאנשים שעובדים בחברה מסוימת, אנשים שמתגוררים בעיר מסוימת וכן הלאה. כיום, יש קופונים ייעודיים, כלומר לקבוצות מסוימות באוכלוסייה ויש אתרי קופונים שמאפשרים קניית קופונים או קניית מוצרים ישירות באמצעות האתר דרך חברת הקופונים.  אם בעבר הקופון נחשב כמתנה לקבוצה מסוימת באוכלוסייה, כיום יש אפשרויות רבות של קניית קופונים על ידי כל אחד שמעוניין בכך. כלומר, קופונים אישיים שמוגבלים לקבוצת יעד מסוימת וניתנים על מנת להביא לקוחות לביצוע פעולת קנייה ולהגביל את כמות המוצרים או השירותים שמשתתפים במבצע וזאת לעומת אתרי קופונים שמציעים קניה קבוצתית של כמות מסוימת של קופונים.

יתרון לספק וללקוח

הקופונים מצליחים יותר ויותר מדי שנה שחולפת משום שהם משרתים את הקהל הרחב ואת הספק/היבואן שמוכר את אותם מוצרים בצורה הטובה ביותר. הספק יודע שהוא מציע את המוצר במחיר תחרותי ויקנו ממנו כמויות גדולות של אותו מוצר והוא ירוויח סכום נאה ואילו הלקוח יודע שניתנה לו הטבת מחיר רצינית ומשתלם לו לקנות את אותו מוצר שנמכר בחנות במחיר מלא בהנחה של 10-50 אחוזים וזאת באמצעות הקופון שברשותו. אין זה מקרי שכיום רוב האנשים פונים אל אתר קופונים במטרה למצוא קופון לאטרקציות מסוימת או למוצר מסוים וזאת במטרה לקנות את המוצר או כרטיסים לאטרקציה במחיר משתלם.

לסיכום, אם אתם מעוניינים לרכוש מוצר, כרטיסים לאטרקציות, נופשים, ארוחה טובה במסעדה או שירותים מסוימים, כניסה אל אתר שמציע קופונים לאותם מוצרים ובחירת הקופון שמתאים לכם יכולים להוזיל לכם עד עשרות אחוזים את מחיר המוצר.

 

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדריך בחירת נתח בשר איכותי
אין זה סוד שעם ישראל אוהב בשר והוא אוהב בשר איכותי. למרות שלא מעט ישראלים אהבו בשנים האחרונות לצרוך...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018
האם טיול בהודו יכול להתאים לדתיים
האבולוציה של נסיעות למזרח הרחוק היא מרתקת. בהתחלה היו אלה מעטי מעט אשר טסו, בעיקר אנשים שנתפסו...
קרא עוד »
יול 20, 2018
הכירו את הפסלים החיים של איתמר שחקנים
מופעי אומנות הם רבים ומגוונים. רוב מופעי האומנות הם מופעים אקטיביים, אשר במהלכם האדם אשר מבצע את...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018