מתנות חג לעובדים

מתנות חג לעובדים

בכל ארגון או עסק מחפשים להפתיע את העובדים עם מתנה מוצלחת לרגל החג. לרוב מחפשים שי מוצלח אשר יוכל להתאים לכלל העובדים ולשמח את כולם. פריט שימושי וממותג אשר יעצים את השייכות של העובדים למקום העבודה, ויחזק את הקשר בין כלל העובדים. אכן, מתנה ממותגת לעובדים מקדמת את העסק ומובילה אתכם להצלחה. כך בוחרים מתנות לראש השנה לעובדים (ולכל חג אחר כמובן).

בחירה נכונה של מתנות לעובדים

  • כדאי מאוד לחשוב על העובדים ועל הסגנון שלהם. בכל מקום עבודה יש עובדים בעלי מאפיינים שונים. מבחינת אורח החיים, תחומי עניין וכן הלאה. עליכם לחשוב על העובדים ועל הקווים המאפיינים שלהם כדי למצוא רעיון מוצלח למתנה.
  • המתנה צריכה להיות שימושית כדי שהיא תתקבל בשמחה (קופסאות סוכריות מנטה למשל). אף אחד לא שמח לקבל פריט מיותר שיעמיס על הבית ללא צורך. המתנה חייבת להיות שימושית ומוצלחת כך שהיא תוכל לבוא לידי שימוש בחיי היום יום של העובדים. רק מתנה כזו מתקבלת בשמחה.
  • כיום יש מגוון אפשרויות לבצע מיתוג של מוצרים. המיתוג משדרג את המוצר, והופך אותו מפריט סתמי וחסר עניין למוצר בעל ערך אישי. זה לא עוד כוס, תרמוס, תרמיל או פנס, כי אם פריט שנושא עליו משמעות של מעבר. המיתוג מאפשר לכם להפוך את המתנה לייחודית ובעל משמעות רבה לכל עובד.
  • העלות היא חלק מרכזי בבחירה שלכם. אמנם יש כיום מגוון מוצרים שניתן לתת אותם כמתנה לעובדים. אבל חשוב מאוד לזכור כי לעיתים מתנות זולות לא שוות גרוש. כיוון שלא פעם מדובר על מוצרים שבירים ולא עמידים, על פריטים שבלתי אפשרי להפעיל אותם בכלל וכדומה. מסיבה זו מומלץ לבחור פריטים שהעלות שלהם אמנם גבוהה יותר, אך הם יבואו לידי שימוש וישביעו את רצון המשתמשים, ולא יאכזבו כמו החיקויים הזולים.
  • תמיד נכון וכדאי לשמוע מה יש לעובדים לומר. נכון, לא חייבים לשאול את כולם וגם לרוב זה לא אפשרי. אבל לשמוע כיוון ולקבל אמת מידה באשר לציפיות שלהם זה בהחלט כדאי. כך תדעו לכוון את עצמכם לבחירה מוצלחת של מתנה.
אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי כלה נוחות – לא צריך לסבול בחתונה
אינספור נשים בוחרות להגיע לחתונה שלהן עם נעלי עקב לא נוחות בעליל, וזאת אך ורק בשל כך שהן חושבות...
קרא עוד »
מרץ 14, 2022
סיור אוכל בתל אביב באווירה אחרת
תרבויות שונות בהחלט מעוררות עניין וסקרנות. אבל גם אם אתם גרים בארץ וחיים את היום יום שלכם כמו ישראלים,...
קרא עוד »
אפר 26, 2020
5 טיפים להפוך סלסלת פירות מקינוח לאטרקציה אמיתית
בשנים האחרונות השפע של הפירות בארצנו מצא את עצמו מככב סוף סוף באירועים ובמסיבות שונות. את הממתקים...
קרא עוד »
מאי 22, 2016