איך תדעי איזו הלבשה תחתונה הוא יאהב

כמעט בכל סרט רומנטי ומעבר לכך, יש את הסצנה בה האישה שמה על עצמה הלבנה תחתונה סקסית ומגיעה אל הסלון או אל חדר השינה, שם מחכה הגבר, עם או בלי החלוק, בצורה שאיננה משתמעת לשתי פנים.

במציאות, זה קורה לא פעם, בצורה כזו או אחרת, אך יודע כל זוג שעם שגרת החיים והזמן שחולף, לעיתים זה נשכח ואין זמן או רצון להגיע אל רגעים שכאלה. ובכל זאת, כל אישה צריכה שתהיה הלבשה תחתונה מיוחדת, כזו שהגבר יאהב ויגרום לו להתרגש ממנה.

מן הסתם, הלבשה תחתונה היא רק פריט אחד וחלק אחד בשלל דברים שצריך להסתכל ולחשוב עליהם, לבדה היא לא תספיק בשביל ליצור קשר רומנטי מיוחד בין בני הזוג, אך אין ספק שהיא תוסיף הרבה מאוד פלפל אצל שני הצדדים.

כעת עולה השאלה, כיצד האישה יכולה לדעת איזו הלבשה תחתונה סקסית הגבר שלה יאהב, איזו הלבשה תחתונה הוא ירצה שהיא תלבש לפני שהם נכנסים למיטה.

הדרך הראשונה היא פשוט, לקנות מה שנראה נכון, מה שנראה סקסי. לשמחתן של נשים יש מספיק מקומות בהן אפשר לקנות הלבשה תחתונה יפה ומיוחדת, ופשוט אפשר לקנות דוגמאות שונות שנראות יפות. בסופו של דבר, האישה יודעת הכי טוב מה יפה בעיניה (ומה יפה בעיניי בן הזוג שלה).

הדרך השנייה היא לשאול, אפשר בצורה ישירה ואפשר בצורה עקיפה, אפשר דרך מילים ואפשר דרך תמונות, יש מיליון דרכים לשאול את אותה שאלה.

הדרך השלישית היא לבחור תלבושת מסוימת ולראות מה התגובה של הגבר, יש גברים שיראו מיד מה דעתם ויש כאלה שיעדיפו לשמור אותה לעצמם. זה סיכון, אך זה יכול לעזור, הרי התגובה תאפשר לאישה לדעת מה הגבר חושב על התלבושת שהיא קנתה.

הדרך הרביעית היא המיוחדת מכולן, להזמין את הגבר לבוא איתך לקניות. זה יכול להיות מביך בשבילו ובשבילך, אך כך את תוכלי לבחור את הבגדים שאת רוצה שהוא ילבש והוא יוכל להגיד לך איזו הלבשה תחתונה הוא רוצה שאת תלבשי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *