עלייה במסה ללא משקולות זה אפשרי?

עלייה במסה

רוב האנשים היו רוצים לעלות במסת השריר שלהם, על מנת ליהנות ממראה שרירי ואסתטי יותר. אך לא לכולם מתאימים האימונים בחדר כושר, בסביבה צפופה ורועשת. האם ניתן לגרום למצב של עלייה במסה ללא משקולות? התשובה לכך היא  – כן! העולם המודרני מאופיין בשעות עבודה מרובות, ישיבה ממושכת ותזונה לא מאוזנת. כתוצאה מכך, אנשים רבים סובלים ממכאובים וממצבים נפשיים לא פשוטים. אך מי שמקפיד לאכול נכון, להתאמן באופן קבוע ולהעלות את מסת השריר שלו, יזכה לחיים בריאים ומאושרים יותר. על מנת לשנות את הרכב הגוף ולאפשר עלייה במרכיב השרירי, יש צורך באימוני התנגדות, אשר יגרו את השריר ויגרמו לו להיפרטרופיה. מצד שני, יש צורך להקפיד על תזונה מאוזנת, אשר תאפשר מאזן קלורי חיובי לצורך גדילה.

עלייה במסה ללא משקולות – כיצד עושים זאת נכון?

רוב האנשים המעוניינים בעליית מסת השריר שלהם, נרשמים לחדר כושר. הרמת משקולות נחשבת לפעולה הנפוצה ביותר, בקרב אנשים המעוניינים לפתח את הגוף שלהם. היתרון המרכזי בשיטה הזו, הוא היכולת לבודד שרירים מסוימים על מנת לעבוד ספציפית על שריר היעד. עם זאת, כל אחד יכול להתאמן גם בצורה עצמאית, בבית, בים או בפארק, ללא שום שימוש במשקולות. משקל הגוף שלנו, מהווה ברוב הפעמים משקולת מספיק כבדה, על מנת ליצור את אימון ההתנגדות האופטימלי לצורך עלייה במסת שריר. ניתן למצוא מגוון רחב ועשיר של תרגילים שונים, שניתן לבצע אותם בצורה עצמאית כנגד משקל הגוף, ללא שום צורך באביזרים או מכשירים חיצוניים. חשוב כמובן להקפיד לבצע את התרגילים בצורה מדויקת ונכונה, לשים לב לכל הדגשים ולעלות ברמת הקושי בצורה הדרגתית. חשוב לבצע חימום למפרקים ולשרירי הגוף בתחילת כל אימון, ולהקפיד בסוף על שחרור ומתיחות. מומלץ להתחיל עם השגחה של מאמן מוסמך, ורק לאחר מכן לבצע את האימון בצורה עצמאית.

עלייה במסה

לסיכום, עלייה במסה ללא משקולות אפשרית עבור כל אדם אשר בוחר להתאמן בבית, בים או בפארק. אין שום צורך במכשירים או במשקולות, בתנאי שיודעים לעבוד בצורה מדויקת, שומרים על גב ישר וממשיכים לנשום בצורה סדירה.

 

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אוכל מוכן לשבת
המאמר עוסק באוכל מוכן לשבת. תעשיית המזון מתפתחת ומשתנה כל הזמן. יש הרבה טרנדים חדשים שנוצרו בשנים...
קרא עוד »
יונ 19, 2022
אסקייפ רום, עדיין באופנה?
אין שום ספק כי אסקייפ רום עדיין באופנה, הם רק הולכים ומתרבים ובטח שלא הולכים להיעלם מהנוף הישראלי....
קרא עוד »
ספט 18, 2018
מגדל תוכי? ציוד שחייב להכיר
בין כל האנשים שאר מגדלים חיות מחמד יש כאלה שנמשכים דווקא אל בעלי כנף. הם לא מחפשים אחר חיה שמייללת או...
קרא עוד »
ינו 25, 2020