קמפוס ברושים – לימודי רפואה משלימה

לימודי רפואה משלימה הפכו לפופולאריים במיוחד, בעיקר בתקופה שבה יותר ויותר אנשים מחפשים אחר דרך לטפל בגופם בצורה אלטרנטיבית, ולאו דווקא דרך הרפואה הקונבנציונאלית.

בשל כך קיימים מקומות שונים שבהם אפשר ללמוד את תחומים שונים ברפואה במשלימה ביניהם: לימודי דיקור, לימוד יוגה, טיפולי גוף  נפש, הומאופתיה, תורות ריפוי כמו: איורוודה, עיסויים רפואיים, רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינא, טיפול בצמחי מרפא וכל מה שקשור לטיפות ברפואה המשלימה.

אז היכן אפשר ללמוד?

מסע למזרח – רבים האנשים שיוצאים למסע במזרח כדי ללמוד יותר על רפואה משלימה. בדרך זאת יכולים התלמידים להכיר את המקום שממנו הגיעה התורה של לימודי הרפואה המשלימה, ללמוד ממרפאים מוכרים וגדולים כיצד אפשר להשתמש ברפואה זאת בצורה הטובה ביות,  ולהתנסות בטיפולים עם מיטב המדריכים. בדרך זאת אפשר לחוות את קסם המזרח, וליהנות מהמסע ומהתובנות שלו.

מכללותקמפוס ברושים, ומכללות שונות בארץ ובעולם, מציעות לימודי רפואה משלימה. במכללות מלמדים מיטב המומחים בתחומי הרפואה המשלימה וזאת לאחר שאלה חזרו ממסעות בהודו, בסין בתאילנד ובשלל מקומות שמהווים מקור לרפואה המשלימה, תוך שהם מעבירים את הידע שלהם הלאה.

לימודים בחו"ל – כל מי שמטפל ברפואה משלימה עליו ללמוד לפחות 4 שנים את התחום. אם קשה לכם לממן לימודים בארץ, תוכלו לצאת וללמוד רפואה משלימה בחו"ל. כיום ישנם מגוון מוסדות לימוד באירופה, בארצות הברית, בקנדה וכמובן שבמזרח הרחוק, בהם אפשר ליהנות מלימודים עם שכר לימוד אטרקטיבי תוך הוזלה ביוקר המחייה.

התנסות מעשית – לאחר שסיימתם את הלימודים שלכם במכללה מורשית כמו קמפוס ברושים, תוכלו להתחיל ולהתנסות בטיפולים ברפואה האלטרנטיבית. זכרו כי טיפולי רפואה משלימה כוללים בדרך כלל תרגול והתנסות של הרפואה על קבוצות שונות של אנשים.

למידה תוך כדי תנועה – אם קיבלתם כבר את תעודת מטפל אצל קמפוס ברושים, חשוב להמשיך וללמוד את המקצוע תוך כדי תנועה. הקשיבו למטופלים שלכם, הבינו את הרצונות שלהם, התאימו את הטיפול לכל אחד תוך שאתם ממשיכים חוקרים ומתפתחים בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *