חוגים לגוף ולנפש ברפאל סנטר

חוגים לגוף ולנפש

בין הנפש והגוף שלנו קיים חיבור וקשר קרוב מאוד. בשביל שנהנה מרווחה נפשית ומרווחה פיזית אנחנו חייבים לטפח גם את הגוף וגם את הנפש שלנו. בשביל שנוכל לטפח את הגוף והנפש כך שנהנה מהרמוניה, שלווה ואיזון אנחנו יכולים לבחור להשתתף בחוגים שמתאמים במיוחד גם לגוף וגם לנפש. חוגים לגוף ולנפש ברפאל סנטר – ספא ייחודי ומפנק יכולים לחזק אותנו ולאפשר לנו להיות יותר רעננים ומאוזנים במהלך חיי היומיום שלנו.

איזון בין גוף ונפש זה דבר חשוב מאוד וזה המפתח לחיים מאושרים לפי כל הדתות והתורות הרוחניות שיש בעולם – וגם לפי הרפואה המודרנית. כאשר הנפש סובלת הגוף יכול לסבול, וכאשר הגוף סובל הנפש יכולה להיות חלשה וכואבת, מציאת איזון בין החומר והרוח יאפשרו לנו לתפקד טוב יותר בכל תחומי החיים המקצועיים והאישיים.

חוגים לגוף ולנפש

איזה חוגים יכולים להתאים גם לגוף וגם לנפש?

יש הרבה מאוד חוגים שונים שיכולים להתאים גם לגוף וגם לנפש. חוגים לגוף ולנפש שיכולים להתאים גם לגברים וגם לנשים הם בין השאר:

  • חוגי יוגה
  • פילאטיס
  • פלנדקרייז
  • פילטאיס מכשירים
  • מדיטציה
  • צ'י קונג
  • טאי צ'י

חוגים רבים וענפי ספורט שהמקור שלהם הוא במזרח הרחוק כמו יוגה או צ'י קונג ידועים כפעילות שתורמת לאיזון פיזי ורגשי וגם לאיזון רוחני של מי שעוסק בהם. חוגים אלו מתאימים לכל אחד מילדים ובני נוער ועד נשים וגברים מבוגרים יותר, כולל נשים בהיריון ואנשים בני הגיל השלישי.

איך חוגי העשרה ישפרו את הבריאות שלנו ואת איכות החיים שלנו?

חוגי העשרה יכולים לשפר את הבריאות ואת איכות החיים שלנו כך שנרגיש הרבה יותר מאוזנים. כאשר אנחנו מוצאים אנרגיה גופנית אנחנו יכולים להשתחרר ממתח, כעס ולחצים שונים ולתת להם דרור. פעילות גופנית וחוגי מגוונים כמו למשל חוגים לגוף ולנפש יכולים לאפשר לנו לשחרר דרך הגוף מתחים רגשיים שקשורים לכעסים שיש לנו או לתחושות של תסכול. חוגים אלו יכולים לסייע לנו גם לישון טוב יותר בלילה – דבר שחשוב מאוד גם בשביל חיי נפש רגועים וגם בשביל הרגשה פיזית טובה.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר של ספא רפאל.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיולים מאורגנים למבקרים בארץ
טיולים מאורגנים למבקרים בארץ יכולים להוות את הפתרון המושלם, עבור כל מי שמגיעים אליו אורחים מחו"ל והוא...
קרא עוד »
דצמ 19, 2018
שייט על הדנובה – מה מיוחד בו
אם שמעתם לא פעם על שייט בדנובה, חשוב שתכירו לעומק את היעד, כמו גם שתדעו כי באמצעות יציאה אל שייט...
קרא עוד »
מרץ 31, 2019
טיולי שייט מאורגנים לנופים קסומים ברחבי העולם
הישראלים כל הזמן מחפשים אחר הריגוש הבא ואחר הטרנד החם הבא. זה נכון כאשר אנחנו מדברים על אוכל, על תרבות...
קרא עוד »
יונ 28, 2018