עיסוי פנים באבנים חמות

בין הטיפולים הפופולאריים ביותר במכוני ספא ובכלל אצל כל מי שמתעסק בעולם של עיסויים, אנחנו יכולים למצוא עיסוי פנים באבנים חמות. מדובר על טיפול שמגיע מהמסורת האינדיאנית והוא נשמר עד היום, וכמו לא מעט טיפולים קדומים, מצא את דרכו גם אל לב מכוני ספא וטיפולים מערביים.

טיפול עיסוי באבנים חמות, מתבצע בעזרת מספר אלמנטים, כמו שאפשר להבין הוא מתבצע באמצעות אבנים, אבני מאגמה חמות עם טמפרטורה של כדור הארץ, 50 מעלות, אותן יש להניח על סדין לאורך הגוף. כמו כן משתמשים בשמן על שהן לא יצרבו ולא יגרמו נזק לגוף וכן יהיה קל להחליק אותן טוב יותר.

נהוג להשתמש באבנים תוך כדי עיסוי, כך שהחום יחזור פנימה את רקמות הגוף, חמישה סנטימטר, ויצור אפקט של שחרור וריפוי. בדרך כלל משלבים שימוש באבנים חמות במסגרת עיסוי שבדי או עיסוי רקמות עמוקות. בצורה כזו, מגבירים את האפקט ומחזקים את תהליך הריפוי. צריך לומר, ברגע שהאבנים כבר אינן חמות, אז יש להחליפן באחרות. חשוב להדגיש כאן נקודה נוספת, בסוף הטיפול נהוג להשתמש באבנים לצורך צינון הגוף.

עיסוי פנים

טיפול באבנים חמות לצורך עיסוי מתבצע לצרכים שונים, בין אם זה בעיות פיזיולוגיות שונות, כולל כאבי גב, דלקות פרקים, שחרור שרירים ועוד, ובין אם זה נדודי שינה, דיכאון, חרדה, לחץ ועוד. כלומר אנחנו יכולים לראות כאן שילוב של שני הדברים גם יחד, מצד אחד אלמנטים פיזיולוגיים ומצד שני אלמנטים גופניים.

לעוד פרטים אודות עיסוי פנים באבנים חמות, לחצו כאן…

טיפול באבנים חמות יכול להתאים לקהל הרחב, בין אם זה גברים או נשים, צעירים או מבוגרים, עם זאת, יש מקרים בהם צריך לעדכן את המטפל על בעיות שונות אשר עלולות למנוע שימוש באותן אבנים, למשל אם יש לחץ דם גבוה או בעיות לב, רצוי לעדכן אותו. כמו כן, יש לטיפול זה תופעות לוואי, בין היתר ייתכן והוא יגרום להיווצרות פצעים בעור. מכאן אנחנו למדים שהמטפל צריך ליידע אותנו בכך ולהזהיר אותנו, שייתכן ואנחנו נגלה פצעים מסוימים בעור אחרי הטיפול וכיצד לטפל בהם במידה ויופיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *