מוצרי הדברה מומלצים לבעלי חיים

מוצרים לבעלי חיים

החתולים שלנו, הכלבים, הסוסים ושאר חיות מחמד, עד כמה שהם כיפיות להתכרבלות ונעימות לליטוף: עלולות להכיל בחודשי הקיץ פרעושים, קרציות, פשפשים ושאר מזיקים אשר אינם מטיבים עם הבריאות שלהן, כמו שמזיקים עלולים לגרום לחיות המחמד למחלות כמו שהם גם אינם ידידותיים לבני הבית. לכן חשוב בפעולה פשוטה להגן על בעלי החיים באמצעות מוצרי הדברה מומלצים.

אבל מה הם בעצם אותם מוצרי הדברה? האם מדובר בריסוס שמרססים על בעלי החיים? ממש לא! כדי להכיר מוצרים לבעלי חיים, המוצרים המומלצים המשיכו לקרוא:

מוצרים לבעלי חיים

אם בעל החיים שלכם מתגרד, נראה ירוד, אם מופיעים פצעים בעורו ואם אתם מגלים חרקים כאלה או אחרים בסביבה שלו – חשוב בראשית לקחת אותו לבדיקה אצל הווטרינר על מנת לאבחן את הבעיה שממנו הוא סובל.

במידה ומדובר בפרעושים או קרציות ישנם כמה חומרים שניתן לבחור מהם ביניהם:

  • אבקות – כיום ישנן אבקות שניתן להניח על פרוות בעל החיים תוך שמירה על מינון נכון ופיזור האבקה על גופו בצורה שווה. התייעצו עם המומחים לגבי דרך הטיפול או שקראו בעיון את ההוראות שעל התווית אשר מורות על שימוש נכון. כיום לכלבים וחתולים ישנם שלל חומרי הדברה מומלצים כמו הדברה אלימינל לכלבים ושאר מותגים יעילים.
  • אמפולות – דרך נוספת אשר באמצעותה אפשר להגן על חיות המחמד מפני מזיקים היא אמפולות. אמפולה היא תכשיר שנמצא בבקבוקון קטן אותו שוברים בסמוך לגוף בעל החיים ולאחר מכן באמצעות כפפות מחדירים אל העור בתנועות שפשוף בעיקר באזור הצוואר. החומר אשר נטמע עם הגוף, עוזר למניעה של פרעושים וקרציות על גוף הכלב.
  • קולרים – קולרים היא שיטה מעולה להדברה של בעלי חיים בעיקר בכלבים וחתולים. הקולרים שמיודעים בעיקר לתקופת האביב והקיץ, מעולים להגנה מפני מזיקים והם שומרים על הכלב והחתול מוגנים לזמן ארוך.
  • כדורים – אם אתם רוצים לחסן ללא מאמץ, בחרו בכדורים נגד מזיקים כמו פרעושים, קרציות ותולעים. באמצעות כדורים מתאימים אותם ניתן לרכוש אצל הווטרינר תוכלו לחסן את החייה שלכם ולשמור על בריאותה.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *