האם ניתן לרפא מחלות בעזרת אנרגיות?

רבים האנשים ששומעים את המושג "ריפוי באמצעות אנרגיה" ומעלים בליבם ספק – כי הרי מה אלו שיטות הריפוי המוזרות האלה, כל הממבו ג'מבו שאנשים מאמינים בהם מבלי תוצאות? ואכן מה שאנחנו לא רואים תמיד מעלה לנו ספקות.

אבל אם נבחן את המילה אנרגיה, נבין שהעולם שלנו לא היה מתקיים ללא אנרגיה, כי הרי האנרגיה זורמת בכולנו, הגוף שלנו מלא באנרגיה והוא לא היה מתקיים ללא האנרגיה שזורמת בחיינו ומניעה אותנו הלאה. מלבד זאת גם במובן המדעי, האנרגיה היא שנותנת לנו את החשמל, ואת השדות המגנטיים. היא מפיקה לנו את האור המלאכותי והיא מאפשרת לנו את שיטות הרפואה המתקדמות. אז האם ניתן לרפא באמצעות אנרגיה? גם במובן של רפואה משלימה ורוחנית וגם במובן המדעי התשובה היא : בהחלט כן.

>> בערוץ היוטיוב של אורף זריף ניתן לראות כיצד מרפאים מחלות באמצעות אנרגיה

אז כיצד מרפאים מחלות באמצעות אנרגיות?

אם נחשוב על אנרגיית באופן תיאורטי נגלה כי כל דבר ביקום הינו אנרגיה. כאשר אנחנו מניעים עצמינו לעבודה אנו משתמשים באנרגיה, כאשר אנחנו מחככים את כפות ידינו אחת בשנייה אנו יוצרים אנרגיה, גם כף ידו של המטפל שמטפל באנרגיות ומתעל את עוצמות הריפוי שלו יוצרת אנרגיה. מטפל באנרגיה בעצם משתמש בעוצמת הריפוי שלו למען תיעול האנרגיה שבגופו ובגוף המטופל להנעת האנרגיה בגוף ולצרכי טיפול.

אז כיצד מטפלים באנרגיה ברפואה רוחנית

טיפול אנרגטי כולו מבוסס על כוח ההנעה וכוח המחשבה. טיפול זה מטרתו להניע את נקודות האיזון בגוף כך שהן יחזירו למטופל את האיזון שהופר עם השנים. כאשר אנחנו נולדים, אנו נולדים מאוזנים, אך עם הזמן והחשיפה לחיים המודרניים הגוף שלנו כל הזמן מורעל ויוצא מאיזון. אנחנו חשופים לזיהום אוויר, אוכל שאינו בריא, מחשבות שליליות, וחיים שאינם מאוזנים.

הטיפול האנרגטי מטרתו לאבחן את המקומות שבהם הופר האיזון, להחזיר את האיזון לחיים ובאמצעות הזזת האנרגיה בגוף להחזיר את האיזון והשליטה בחיים.

טיפול אנרגטי טוב מחזיר את התדרים הנכונים לחיים, הוא מחזיר את האנרגיה ואת הנמרצות לגוף, הוא מושך סיטואציות חיוביות לחיים, שמחה ורוגע ובכך מקרין את האושר פנימה והחוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *