בחן את עצמך: האם יועץ ביטוח בריאות יכול לעזור גם לך

יועץ ביטוח בריאות

לא פעם אנחנו יכולים לראות ולשמוע פרסומות אשר מציעות לנו להיפגש עם יועצי ביטוח בריאות אשר יתאימו עבורנו תוכניות ביטוח. תוכניות ביטוח בריאות שיתאימו לנתונים שלנו מבחינת גיל, מצב משפחתי ומצב בריאות, תוכניות שיתאימו לצרכים שלנו על פי פרמטרים שונים.

תוכניות אלו, מן הסתם, יכולות בהתאם להתאים לנו, הן יכולות לעזור לנו למצוא עבורנו את התוכנית הנכונה והטובה, במקום לעשות ביטוח בריאות בעלות גבוהה מבלי שהוא ישרת אותנו, הרי שבאמצעות תוכנית זו נוכל להרוויח הרבה יותר ולשלם הרבה פחות. השאלה היא, האם יועץ בריאות באמת יכול לעזור לנו? האם בעת תביעות פוליסת הביטוח נוכל ליהנות ממנה בעת הצורך או שלא.

לפני שנסביר כיצד הוא עוזר והאם הוא יכול לעזור לנו באופן ספציפי, נתייחס לשאלה אחרת, האם אנחנו צריכים תוכנית ביטוח בריאות.

כידוע בישראל, כל אזרח מקבל ביטוח בריאות ממלכתי, כל אחד מאיתנו חייב להיות חבר בקופת חולים, הוא משלם כל חודש ומקבל דרכה שירותי בריאות מסוימים. מאחר ומדובר בשירותים לא מלאים, ומאחר וכולנו יודעים שמצב הרפואה הציבורית בישראל הוא לא מהיעילים בעולם, מרביתנו גם בוחרים לעשות ביטוח בריאות פרטי בארץ וביטוח רפואי מקיף בחו"ל. כלומר תוכניות ביטוח שמשלימות עבורנו את כל מה שקופת חולים לא נותנת, וכן אנחנו מקבלים דרך הביטוח תנאים הרבה יותר יעילים ונוחים.

>>> מעוניינים לקבל מידע על ביטוח בריאות קבוצתי? בקרו באתר https://www.fresh-concept.co.il

כיצד אנחנו עושים ביטוח בריאות פרטי

כל חברת ביטוח מאפשרת לנו להיפגש עם יועץ ביטוח בריאות, אשר מתאים עבורנו תוכנית, בהתאם למה שהחברה מספקת. מן הסתם, החברה מספקת שורה של תוכניות שנוצרות על פי פרמטרים שונים.

חשוב שניפגש עם יועץ ביטוח בריאות, על מנת שנבחר את התוכנית שמתאימה לנו. אותו יועץ ביטוח בריאות, יכול להתאים לנו תוכנית בהתאם לנתונים שונים שאנחנו מספקים לו, הן על מצב בריאותנו, הגיל שלנו, מצב משפחתי, מצב תעסוקתי ועוד.

כאן אנחנו מתחברים לשאלה, האם יועץ בריאות יכול לעזור לנו. התשובה היא כן, בהנחה ואנחנו מספקים את המידע הנכון וכן בהנחה והמצב שלנו הוא לא סטנדרטי, כלומר, אם אנחנו צעירים, רווקים, בלי בעיות בריאותיות, סביר להניח שהתוכנית שתוצע לנו היא סטנדרטית, אם אנחנו במצב אחר, אז נקבל תוכנית מיוחדת, ואז משתלם לנו להיפגש עם יועץ בריאות.

 

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות של משטחי קוריאן
בעשור האחרון ניתן לראות משטחי קוריאן אצל יותר ויותר אנשים. אם בעבר, רוב האנשים שרכשו משטחים אלו היו...
קרא עוד »
מרץ 22, 2015
רוצה לחגוג את הבת מצווש המושלמת? הנה 6 טיפים שיהפכו את החגיגה שלך למושלמת
הנה היום הגדול כבר בפתח שבו הילדה שלכם חוגגת בת מצווה, וכעת אתם רוצים לארגן מסיבה איכותית וכזאת שכולם...
קרא עוד »
נוב 17, 2018
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה הוא ללא ספק הטיול המושלם עבור כל אדם בכל גיל. מה יכול להיות יותר מושלם מאשר...
קרא עוד »
נוב 17, 2017