איך לשמור על הבריאות במדינה שטופת שמש כמו ישראל?

לדאוג לבריאות שלנו ולהימנע מסרטן העור

לדאוג לבריאות שלנו ולהימנע מסרטן העור
שמירה על בריאות העור שלנו במדינה כמו ישראל זה דבר שקשה מאוד ליישום, אך עם הקפדה על הכללים הנכונים, כל אחד מכם יכול לדאוג לעור שלו על הצד הטוב ביותר.

שימוש בציוד תכשירים נכונים

בכדי להתמגן כהלכה מפני קרני השמש במדינת ישראל תצטרכו לעשות שימוש במספר פריטים אלמנטריים אשר ידרגו את הבריאות שלכם ויאפשרו לכם להיות בטוחים בכל פעם שאתם יוצאים מהבית שהשמש לא תזיק לכם בדרך כזו או אחרת.

חבישת כובע – הגיע לו יום קיצי נהדר בו אתם רוצים להתרחץ בחוף הים? אנו נמליץ לכם בחום לחבוש כובע ולשים לב שאתם דואגים לבריאות עור הפנים שלכם טוב מאוד. כיום ישנם כובעים בעיצובים וסגנונות רבים המוצעים למכירה, אך עליכם לוודא שאתם רוכשים כובע שיכסה את כל עור הפנים שלכם, ובין היתר גם את העורף, כך שתוכלו ליהנות מהגנה מקסימאלית מפני קרני השמש.

משקפי שמש – העור שמסביב לעיננו נחשב לרגיש במיוחד, ואם אנו לא נדאג לו, קרני השמש עלולים להזיק לו רבות ולהוביל להופעה של קמטים ככל שנתבגר. במידה ואתם לא רוצים להתמודד עם קמטים שיופיעו מסביב לעיניים שלכם בגיל מוקדם, פשוט תשימו לב שאתם רוכשים בהקדם משקפי שמש איכותיות אשר יוכלו לספק לכם הגנה מלאה מפני קרני השמש ולאפשר לכם לצאת מהבית בבטחה ומבלי לחשוש שמא תינזקו מהשמש.

קרם הגנה – כשהייתם קטנים תמיד אמרו לכם למרוח קרם הגנה והתעצלתם לעשות זאת? הגיע הזמן לעשות שינוי ולהתחיל לדאוג לבריאות שלכם מעכשיו. בכל פעם שאתם יוצאים לסביבה עם שמש חזקה או שאתם מתכוונים לשהות זמן רב בסביבה עם שמש, תשימו לב שאתם מורחים קרם הגנה על כל האיברים שנחשפים לשמש. כך אתם תהיו מוגנים ולא תצטרכו לחשוש שמא השמש תוביל לנזקים בלתי הפיכים בעור שלכם. העור שלנו הינו איבר רגיש למדי ועלינו לדאוג לו טוב מאוד.

לצאת בשעות הנוחות – אם אתם מתכוונים לצאת מחוץ לבית בשעות בהן השמש חזקה מאוד, עדיף שלא תהיו יותר מידי זמן בחוץ. פתרון נהדר שתוכלו ליישם הוא לצאת מהבית בשעות הבוקר ואחר הצהריים. כך תוכלו ליהנות מקרני השמש כאשר הן לא נמצאות בשיאן, כך שגם יתאפשר לכם ליהנות מאור יום וגם תוכלו לצמצם באופן מקסימאלי את הנזקים שלכם מהשמש.

שמירה על עור הגוף לדאוג לבריאות שלנו ולהימנע מסרטן העורבדרום קוריאה

אפשר לראות כי במדינה כמו דרום קוריאה המודעות לבריאות העור ושמירה על גוון לבן הינה גבוהה למדי, ואנשים מוכנים לעשות הכל על מנת שהעור שלהם יהיה במצב בריאותי אופטימאלי. כך למשל, בחודשי הקיץ נפוץ מאוד לראות אנשים מסתובבים עם מטריות על מנת להסתיר את עורם מפני קרני השמש היוקדות. אמנם בעיני עיניים ישראל הדבר עלול להיתפס כמוזר, אך במספר מדינות אסיאתיות, וביניהם דרום קוריאה ויפן בעיקר, ניתן להבחין  בתופעה הזו, אשר נחשבת לנורמאלית לחלוטין.

אין ספק שאנו יכולים לקחת השראה מהקוריאנים כאשר מדובר על שמירה על בריאות ומראה העור, ואם אנו רוצים לדאוג לבריאות שלנו ולהימנע מסרטן העור, עלינו לוודא שאנו לא חושפים את עורנו לקרני השמש יותר מידי זמן, במיוחד בשמש החזקה שבמדינת ישראל. בכל אופן, אם אתם יוצאים מחוץ לביתכם בשעות בהן השמש חזקה, ישנן לא מעט דרכים להתמגן ולשמור על העור שלכם כפי שכבר הזכרנו לעיל. כך שפשוט תשימו לב שאתם לוקחים זאת לתשומת ליבכם ולא תהיה לכם כל סיבה לדאוג.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תבחרו נעלי טיפוס
טרנד הריאליטי "נינג'ה ישראל" חשף את כולנו לענף ספורט שהפך להיות מבוקש יותר ויותר בשנים האחרונות –...
קרא עוד »
אוק 14, 2021
מבקרים בסין בקרוב? מקומות שלא כדאי לפספס בטיול שלכם
סין הענקית היא ללא ספק מקום מרתק במיוחד לטייל בו. יש בה המון ניגודים. יש בה את הכפרים המסורתיים...
קרא עוד »
ינו 20, 2019
ציידי השטפונות: כך תהנו מנחלים ותשארו בטוחים!
אין ספק כי הילדים שלנו יהיו יותר חכמים מאתנו וזאת עקב העובדה כי כל דור הוא יותר חכם מאשר דור ההורים...
קרא עוד »
דצמ 15, 2018