טיפים לשימוש בעדשות מגע

עדשות מגע

עדשות מגע הן המצאת המאה עבור רבים מאיתנו, אך על מנת שנוכל להשתמש בהן לאורך זמן ולראות בהן בצורה מיטבית חשוב מאוד להשתמש בהן בצורה נכונה. במאמר זה נציג בפני הקוראים מספר טיפים לשימוש נכון בעדשות מגע.

עדשות מגע- חשוב לדעת

אחד הדברים החשובים ביותר אותן כל אחד שמשתמש בעדשות מגע צריך לדעת הוא ששימוש בעדשות ללא בדיקה מקדימה יכולה לסכן את הראיה שלכם ולגרום לכל מיני נזקים נוספים לעיניים שלכם. רוב האנשים רוכשים באופן אוטומטי את העדשות שלהם במשך שנים ואין להם זמן או כוח להתחיל ולבצע בדיקה שמאשרת שעדשות המגע אותן הם רוכשים אכן מתאימות למצב העיניים שלהם. בדיקת עיניים חייבת להתבצע לפני רכישה ראשונית של עדשות מגע ולאחר מכן יש להגיע אל בדיקה אחת לשלושה חודשים ולא להזניח.

 

טיפים שונים לשימוש בעדשות

  • היגיינה- אחד הדברים החשובים ביותר אותן יש לזכור בעת הרכבה והסרה של עדשות מגע היא שמירה על היגיינה. דבר אותו יכולים לעשות על ידי שטיפה פשוטה של הידיים במים וסבון.
  • חומרים מתאימים בלבד- שטיפת עדשות המגע תיעשה רק באמצעות התמיסות המתאימות לכך ולא במי ברז, דבר שיכול לגרום להתפתחות של דלקת בקרנית ונזק לעדשה משום המים הקשים בישראל.
  • בריאים בלבד- אין זה משנה עד כמה משקפי ראייה אסתטיות או לא. אם אתם סובלים מדלקת או כאבים כלשהם בעיניים אסור לכם להשתמש בעדשות מגע עד שהבעיה תיפתר.
  • תחזוקה ואחזקה- תמיד להחליף את תמיסת ההשריה של העדשות הקבועות מדי יום.

למידע נוסף על עדשות, ניתן להקשיב לראיון הזה מאת ארזה פרוכטר:

לסיכום, עדשות מגע נכנסות אל העיניים שלכם ולכן חשוב מאוד לוודא שאתם משתמשים בעדשות הנכונות ושאתם שומרים על כל הכללים שמבטיחים לכם שגוף זר נקי ותקין ייכנס אל העיניים שלכם ויעזור לכם בכל הקשור אל ראייה ולא להיפך.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפעלות עם כלבים
כל הורה כשמגיע יום ההולדת של ילדו , שובר את הראש כדי למצוא את ההפעלה הכי מיוחדת וייחודית שגם תרתק את...
קרא עוד »
מרץ 10, 2016
מטבח גינה – כל מה שרצית לדעת
מטבח גינה הפך בשנים האחרונות לטרנד בולט בתחום עיצוב הגינות. המטבח מעניק מעבר לנוחות גם מראה יוקרתי...
קרא עוד »
מרץ 10, 2016
אסקייפ רום, עדיין באופנה?
אין שום ספק כי אסקייפ רום עדיין באופנה, הם רק הולכים ומתרבים ובטח שלא הולכים להיעלם מהנוף הישראלי....
קרא עוד »
ספט 18, 2018