מתי צריך טיפול בגלי הלם

רבים מאיתנו סובלים מכאבים שונים במהלך הגוף אשר מורגשים אצלנו בצורה כרונית. זה יכול להיות כאב בכתף, כאב בכף היד, בירך, בגב התחתון, בברכיים או בכל איבר אחר ואין ספק שלחיות בצל הכאבים הללו זה לא משהו שאפשר לקבל אותו. לכן ברור מדוע רבים מאיתנו מנסים למצוא את הפתרונות הכי טובים שיש לכאבים הללו, בין אם זה משחות, כדורים, זריקות קורטיזון או כל דבר אחר. עם זאת, לא אחת אנחנו מגלים ששום דבר לא עוזר ואז מתחילות הדילמות: האם לא הגיע הזמן לחשוב על ניתח? זה בדיוק הרגע שבו כדאי לחשוב גם על פתרון אחר ולמעשה התשובה לשאלה מתי צריך טיפול בגלי הלם, היא: כשכלום לא עוזר ורגע לפני ניתוח.

טיפול בגלי הלם

המקום הנכון לטיפולים כאלה

בנוסף לשאלה מתי צריך טיפול בגלי הלם, כולנו הרי רוצים גם לבחור את המקום המוביל לטיפולים כאלה. זה שיש הרבה אנשים שיודעים לתפעל את המכונה ואת הציוד הנדרש זה טוב ויפה, אך לא כל אותם אנשי מקצוע יוכלו לעשות עבורכם את הטוב ביותר. לכן, אם יש לכם דילמה לגבי השאלה איפה עושים טיפולים כאלה, כדאי יהיה לבדוק:

  • מה הניסיון של מי שיטפל בכם?
  • האם הציוד בו הוא משתמש הינו הציוד הטוב ביותר בתחום?
  • האם מדובר על קליניקה מתקדמת?

שווה לעשות מספר בירורים כאלה כי בסופו של דבר עדיף להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים מהעניין.

האם תחושו כאב?

אין תשובה חד משמעית על העניין כי זה מאוד תלוי בכם. כלומר, יש מטופלים שכן מרגישים כאב במהלך טיפול בגלי הלם אך לא תמיד זה המצב. חשוב לדעת לא רק מתי צריך טיפול בגלי הלם, אלא גם לאבחן האם הטיפול יעיל עבורכם, ולרוב התשובה תהיה חיובית. למעשה הטיפול גורם לגוף להתחיל לרפא את עצמו מחדש ולכן גם השאלה תוך כמה זמן תרגישו שיפור אינה מציגה תשובה אחת ברורה. יש אנשים שמייד אחרי הטיפול הראשון ירגישו שהכאב נעלם ואילו אחרים יצטרכו לעשות סדרה של טיפולים כך שכדאי להיות סבלניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *