איזה ספורט צומח בצורה מטורפת בשנים האחרונות?

לימודי שחייה

לימודי שחייה

ישנם הרבה סוגי ספורט שונים ומגוונים שאנחנו יכולים להתחרות בהם במהלך השנים ואנחנו נהנה מהם עד מאוד. סוגי ספורט רבים מביאים ליד מיצוי את ההנאה, את החוזק הגופני ואת האהבה למשחק. בין אם אנחנו מדברים על כדורסל, כדורגל או טניס כל מקצועות הספורט הללו הם מצוינים ומשרתים אותנו בצורה הטובה ביותר. אך ספק אם יש מקצוע ספורטיבי כה איכותי ושכה דורש מאתנו מאמצים עילאיים כמו הטריאתלון. הטריאתלון הוא שילוב בין עולמות האופניים, הריצה והשחייה והוא הספורט האולטימטיבי ללא ספק. הטריאתלון מספק לנו הנאה עצומה כמשתתפים בו והוא גורם לנו לאהוב עד מאוד את מה שאנחנו עושים. אין ספק כי הטריאתלון הוא אחד הענפים הצומחים ביותר בשנים האחרונות בישראל ויותר ויותר אנשים מגלים עד כמה מדובר בספורט מנצח. השילוב הזה בין אופניים, ריצה ושחייה הופך אותו לכה ייחודי ולכה קשה עד שרבים מתאהבים בספורט זה ולא עוזבים אותו למשך זמן רב ועלינו להיות מודעים לכך כאשר אנחנו מתלבטים באיזה ספורט הכי כדאי לנו להשתתף.

מהו המרכיב המשמעותי ביותר בטריאתלון?

טריאתלון מורכב משלושה חלקים שווים לכאורה, כפי שכבר ציינו, אופניים, ריצה ושחייה. אך בפועל רוב האנשים מתקשים ביותר בשחייה. השחייה מתקיימת בים והיא דורשת מאמץ פיזי גדול שרוב האנשים מתקשים בו בטח אם הם מתחילים. בכדי להיות ברמה גבוהה בחלק של השחייה בטריאתלון חייבים להתחיל בנושא לימודי שחייה בשלב מוקדם. לימודי שחייה יאפשרו לנו להתמקצע ברמה הגבוהה ביותר ולהבטיח כי אנחנו נגיע מוכנים לטריאתלון. ככל שנתמקצע יותר בלימודי השחייה כך נשיג תוצאות טובות יותר בטריאתלון וכך נצליח לגבור על מתחרים אחרים וכמובן לשפר את הזמנים שלנו. לכן אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי ללמוד לימודי שחייה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

כיצד רצוי לשחות בטריאתלון?

בטריאתלון יש רק דרך אחת שבה אפשר לשחות ועלינו להיות מודעים לכך. כמובן שמבחינה חוקית ניתן לשחות בכל סגנון שרוצים אך אם רוצים להגיע למקצה תחרותי ולעשות את הזמן הכי מהיר שיש אנחנו צריכים לשחות אך ורק בסגנון חתירה. אל תתפשרו על סגנון זה מכיוון שאתם יכולים לשפר את המהירות שלכם בצורה דרמטית באמצעות שימוש בשחיית חתירה. אם יש צורך למדו במיוחד שחיית חתירה בכדי להתמקצע בתחום ובכדי לעשות אותו בצורה הטובה ביותר שיש. כל בחירה בסגנון אחר במקצה הטריאתלון תבטיח כי אתם תקבלו תוצאות גרועות יותר במקצה ועל כך יש להצר.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טבעת רוטטת איך היא עובדת?
שימוש בטבעת רוטטת מומלץ בעבור בני זוג שיהיו מעוניינים לקחת את מערכת היחסים המינית שלכם לכדי שיאים...
קרא עוד »
ינו 22, 2018
טיול בחו"ל ללא קופסאות שימורים
רציתם לטייל בחו"ל? אנשים רבים בוחרים לצאת מהארץ ולנשום אוויר של ארץ אחרת ובלתי מוכרת. אבל מה לעשות,...
קרא עוד »
נוב 27, 2019
היתרונות שיש בנשימה נכונה
בחיי היומיום, אנחנו לא שמים לב לכך, אבל אם אנחנו לא תמיד נושמים עמוק. לעיתים קרובות אנחנו עוצרים את...
קרא עוד »
מאי 01, 2022