מסאז תאילנדי – מתי נכון לקבל אותו

מסאז תאילנדי

על פניו, בכל עת ובכל זמן יהיה נכון מצידנו ללכת אל מטפל או מטפלת בשביל לקבל מסאז' תאילנדי. הרי מדובר במשהו מפנק, מרגיע, מדובר בטיפול שיכול לעזור לנו לשחרר את השרירים התפוסים, משהו שיכול לעזור לנו להרגיש הרבה יותר טוב מבחינה פיזית ויש הסבורים שגם מבחינות אחרות, בין אם זה מבחינה פנימית, נפשית וכדומה.

אך האמת היא, שלא בכל מצב ולא בכל זמן יהיה נכון מצידנו לגשת אל טיפול כזה, מה עוד שאנחנו צריכים לדעת אל מי ללכת ולא רק מתי ללכת. אנחנו נעסוק במאמר זה בשאלה מתי חשוב שאנחנו נלך ומתי אנחנו צריכים לוותר על הטיפול. צריך לציין, שבשני המקרים, מדובר הרבה פעמים על תחושה שלנו, אישית, אך זה גם מעבר לכך, מאחר ויש מקרים בהם צורך רפואי ללכת או להיפך, מצב בו אנחנו חייבים להימנע מכך.

אז מתי נכון ללכת למסאז תאילנד?

ובכן, זה יהיה נכון ללכת לא רק כשאנחנו רוצים להירגע, להשתחרר, להתפנק, זה יהיה נכון ללכת כשאנחנו נרגיש שהגוף שלנו תפוס, עמוס, בין אם זה בגלל פעילות יתר ובין אם זה בגלל סיבות אחרות. למשל, אם אנחנו מטיילים הרבה, אז יהיה נכון לקחת כמה שעות מנוחה ולעשות מסאז' בשביל לשחרר את השרירים ואת הגוף כולו. אם אנחנו יושבים הרבה מול המסך, מול המחשב, זה יהיה נכון מצידנו ללכת לטיפול מסאז'.

מצד שני, זה לא יהיה נכון מצידנו ללכת כשאנחנו חולים, כשאנחנו פצועים וחבולים, וכן ההמלצה היא לא לקבל מסאז' בתקופת ההיריון, זה יכול לפגוע באישה או בעובר. לכן, במצבים אלה עדיף להימנע ולהמתין עד שיהיה אפשר ללכת ולקבל טיפול בצורה מסודרת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *