אורי לופוליאנסקי – לב רחב שמתחיל מהבית

אורי לופוליאנסקי

לכל אחד מאתנו יש זיכרונות, חלקם טובים וחלקם פחות. האנשים שנכנסים ללב שלנו הם בדרך כלל אלו שעושים דברים למעננו. העניין המטריד הוא שלא רבים הם האנשים שפועלים בצורה מספקת למען האחר. איש כמו אורי לופוליאנסקי למשל, התחנך בביתו על אהבת האחר ועשה למען החברה לא מעט.

אורי פעל למען הזולת בשלל דרכים, וזאת כאשר עיקר פעילותו נמנית עם כהונתו בתור ראש עיריית ירושלים והקמת ארגון יד שרה. הוא ביצע אינספור דברים חיוביים למען תושבים ישראלים ובעיקר השכבות החלשות באוכלוסייה. לאורך שנות פעילותו היווה דוגמה לאזרח שמביע התחשבות בצרכי האחר והראה עד כמה אדם אחד יכול לעשות טוב למען אחרים.

אורי לופוליאנסקי

גם אתם יכולים לעזור

אם בכוונתכם לעשות טוב למען הזולת כמו אורי לופוליאנסקי, פשוט תפעלו לפי האמונות שלכם. כך שאם למשל אתם חשים שישנן קבוצות אוכלוסייה שמגיע לה לקבל יחס טוב יותר או שניתן לעזור לה בדרך מסוימת, פשוט תנסו לחשוב על הדרך שבה אתם יכולים לתרום לאותה קבוצת אוכלוסייה.

על הרעיון של לעשות טוב למען האחר הוא זה שאמור להנחות אתכם, ואתם צריכים לחשוב על השינוי החיובי שאתם יכולים לערוך בשינויים של אחרים אם רק תעשו את הדברים הנכונים למענם.

ההרגשה הזו של לעזור לכם ולדעת שעשיתם משהו ששינה את החיים שלו היא כזו שקשה לתאר במילים. אם כל אחד מאתנו יעשה דברים חיוביים למען האחרים ויתרום או יתנדב בדרכו שלו, התוצאה תהיה שנחייה בחברה טובה הרבה יותר והחיים שלנו יהיו יותר טובים.

אדם עם עשייה שלא נגמרת

כפי שאורי לופוליאנסקי לא מפסיק עם העשייה שלו למען האזרחים במדינת ישראל, כך גם אתם צריכים לשאוף לעשות ולנסות לעשות כל שאתם יכולים בכדי לוודא שאתם עוזרים בדרך שלכם לאחרים. תזכרו שאתם יכולים לנצל את המצב הטוב שבו אתם נמצאים בחיים שלכם בכדי לעזור לאנשים שנמצאים במצב פחות טוב. הדברים שאתם יכולים לעשות למען אחרים יכולים לשנות את החיים שלהם כליל ולאפשר להם לחיות חיים נורמאליים וטובים הרבה יותר.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עבודות אינסטלציה במרכז
הביוב במקלחת לא מפסיק להיסתם? אל תאשימו את עצמיכם. לפעמים הצנרת הביתית לא מותאמת לחיים במאה ה-21. זה...
קרא עוד »
מרץ 13, 2018
איך בוחרים קייטרינג לאירועים
לא יהיה מוגזם לומר, שאחד הדברים הכי חשובים בכל אירוע, זה האוכל אשר מוגש לאורחים. במילים אחרות, אחד...
קרא עוד »
ספט 25, 2017
פעולות גיבוש לחיילים
הצבא הוא גוף משמעותי ודומיננטי מאוד עבור כל אחד ואחד מאתנו. כולנו יודעים שבלעדי אותם חיילים אשר עושים...
קרא עוד »
יונ 22, 2016