מה זה וופורייזר?

לאלו מכם שאינם יודעים, וופורייזר זה מכשיר אידוי שבעזרתו ניתן לאדות צמחים, וביניהם קנאביס. האידוי הופך את הצריכה של הצמח לבריאה יותר, שכן לא צריך לעשן את הצמח ולסבול מהפגיעה בריאות ובגוף, אלא רק לשאוף את האדים שמגיעים מהמכשיר.

ישנם מספר סוגים של וופורייזרים אשר מאדים את הצמח בדרכים שונות, חלקן בריאות יותר וחלק האחר פחות. שימו לב שאתם בוחרים לקנות את הוופורייזר שלכם אך ורק לאחר שבחנתם היטב את האפשרויות שעומדות לרשותכם, שכן ישנו מבחר גדול למדי של דגמים, וההוצאה הכספית יכולה להיות לא קטנה בכלל.

מה זה וופורייזר?

צורכים קנאביס באידוי לבריאות טובה יותר

צריכה של קנאביס בעישון זה משהו שעלול רק לפגוע בכם בטווח הארוך. אם אתם רוצים שלא לפגוע בבריאות שלכם בגלל העשן, שימו לב שאתם בודקים בהקדם לגבי רכישה של וופורייזר איכותי. ישנן חנויות בארץ אשר מוכרות ציוד לאידוי, כך שאתם יכולים לבקר באותן חנויות או פשוט לחפש באינטרנט חנויות שבהן אתם יכולים למצוא את הציוד המתאים.

אל תזנחו את הבריאות שלכם, ותזכרו שאם אתם לא תאדו ותבחרו לעשן במקום, אתם עלולים בטווח הארוך לסכן את עצמכם ולשים את עצמכם בסכנה גבוהה יותר לחלות במחלות שונות כתוצאה מהעישון, שמזיק לגופנו בלא מעט דרכים.

איך תחליטו איזה מאדה לקנות?

המאדים השונים נבדלים בגודלם, שיטת האידוי והעיצוב. תחליטו קודם כל האם אתם מעדיפים מאדה נייד או נייח. בעזרת מאדה נייד אתם תוכלו לאדות את הצמח בקלות ובכל מקום שבו אתם נמצאים, מה שעשוי להקל עליכם רבות, ואילו אם תבחרו באחד נייח, תוכלו לעשות בו שימוש רק בביתכם.

תשימו דגש על שיטת האידוי של המאדה שאתם קונים, ושימו לב שעדיף לבחור במאדה שפועל עם אוויר חם שמוציא את החומר הפעיל, וזאת על פני חימום עם פלטה של הצמח עצמו, מה שיכול להיות מעט פחות בריא.

במידת הצורך אתם יכולים להתייעץ עם גורם מבין עניין, כך שיוכל להסביר לכם על הדגמים השונים של המאדים בפרטנות, וכך תוכלו לקבל החלטה קלה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *