6 טיפים של עיצוב פנים הבית שלכם

עיצוב פנים הבית

עיצוב פנים הבית

כל מי שנכנס אל הבית שלנו יוכל להבין מהר מאוד מה האופי שלנו, מה האמונה שלנו וגם מה הם האידיאלים שלנו שעל פיהם אנחנו חיים. בגלל שהבית הוא בעצם מעין כרטיס ביקור שלנו, עלינו לדאוג שהוא אכן ישקף את מה שאנחנו מבחינת המהות, האידיאולוגיה והשקפת החיים שלנו.

בבואנו לעצב את הבית שלנו עלינו להיות ערוכים מראש עם תכניות ברורות ומפורטות של מה שאנחנו בעצם רוצים להפיק מהבית ובהתאם לכך לעצב את הבית שיתאים בדיוק לנו.

קבלו מספר טיפים שיסייעו לכם בתכנון נכון וחכם של הבית ולצלוח את המשימה הזו בשלום ללא מפח נפש או חרטה על דברים שיכלו אולי להיעשות אחרת.

טיפ מספר 1מטרה – כאשר אנחנו מתחילים לדמיין את המטבח הלבן והבוהק, את הסלון עם הריהוט הגרנדיוזי, עלינו לזכור שכל אלו עלולים לשעבד אותנו בשעות נוספות של ניקיון ומרדף אחר כל כתם. עלינו לזכור כי הבית הוא זה שאמור לשרת אותנו ולא אנחנו אותו. זוהי בעצם המטרה. לכן, יש לזכור לאורך כל הדרך, לשים לב לבחירות פרקטיות שיקלו עלינו את החיים ולא יוסיפו לנו טרחה ולחץ מיותר.

טיפ מספר 2פונקציונאליות – כאשר אנחנו מתעסקים עם העיצוב, חשוב שנשים לב שאנחנו דואגים גם להתאמה של הבית לדייריו. למשל, משטחי השיש במטבח אמורים להיות בהתאם לגובה של עקרת הבית. כדי ששעות הבישול או של שטיפת הכלים לא ייאלצו אותה לרכון אל השיש הנמוך או לחילופין ייאלצו אותה לעבוד בתנוחה שתכביד על הזרועות בגלל שהכול גבוה מידי למידותיה.

4

טיפ מספר 3 – פרקטיקה – כאשר אתם מעצבים את הבית אתם עשויים למצוא את עצמכם מתלהבים מפריטים שונים שתראו בחנויות אך בפועל אלו עשויים לסרבל לכם את החיים. כמו למשל רהיטים גדולים מידי שיתפסו יותר מידי מקום ולא ישאירו לכם מקום למה שאתם באמת צריכים.

טיפ ממספר 4התאמת העיצוב – אם אתם לא משנים עכשיו את כל הבית ואתם רוצים להמשיך להשתמש בריהוט הישן או בווילונות וכדומה, חשוב שלא תיצרו ניגודיות גדולה מידי בין הישן לחדש. דאגו למזג את העיצוב לבין כל מה שיש לכם בבית כדי שהעיצוב הסופי שיתקבל יהיה מושלם.

טיפ מספר 5הכינו הרבה כסף. תמיד יעלה לכם יותר ממה שתכננתם.

טיפ מספר 6השקיעו באיכות –לא כל יום משפצים וכשכבר עושים את זה יש לעשות זאת היטב.

לרעיונות נוספים לעיצוב הבית >>

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אוהלים למסיבות – הפתרון המושלם למסיבה
התחלתם לתכנן מסיבה באוויר הפתוח ורוצים לייצר סביבה שבה האורחים יוכלו ליהנות מפתרון הצללה עם מיזוג...
קרא עוד »
יונ 30, 2021
אומנויות לחימה או משקולות- מה יכניס אותך מהר יותר לכושר גופני
אומניות לחימה או משקולות- מה יכניס אותך מהר יותר לכושר גופני שמירה על כושר גופני היא בהחלט דבר חשוב...
קרא עוד »
ינו 13, 2019
אטרקציות מעניינות בירושלים
העיר ירושלים משופעת, כידוע, באטרקציות שונות אשר ניתן ליהנות מהן במהלך כל ימות השנה, הן מבחינה תרבותית...
קרא עוד »
אפר 13, 2017