יתרונות של מזרון פעילות לתינוקות

baby-84552_640

מזרון פעילות לתינוק עוזר להורים להשיג לתינוק דרך מוצלחת ומאתגרת למשחק כיפי ומעניין. את מזרן הפעילות ניתן לקחת לכל מקום וגם לפרוש בסלון, וליהנות מתינוק עסוק, שגם משחק וגם מפתח את התינוק. מזרון מסוג זה הפך לחלק בלתי נפרד מהמוצרים שלחייבים לרכוש לתינוק, וזאת משום שהוא מציע שלל יתרונות לתינוק. אז מהן היתרונות הבולטים של מזרון פעילות לתינוק?  WiseBaby מסבירים בהמשך.

היתרונות של מזרון פעילות לתינוק

גירויים מנטאליים ופיזיים – מזרון פעילות בראש ובראשונה הוא מזרון שמסייע לגירוי פיזי ומנטאלי של התינוק המזרון מפתח תנועות כגון: עמידה, זחילה, קפיצות וריצה, וזאת באמצעות שלל הפעילויות שניתן לבצע על המזרון והן בעיקר עזרה בהעשרת העולם של התינוק.

הרגעה – מזרון פעילות עוזר להרגעת התינוק. כאשר התינוק נמצא על המזרון ניתן לבצע עמו תרגילי יוגה, ותרגילי תנועה נוספים להרגעת התינוק, כאשר המזרון משמש אמצעי בטוח לעריכת תרגילים והוא מפתח את הביטחון של התינוק ושל ההורה שמרגיש בטוח ונוח לבצע תרגילים שונים על המזרון המשמש מקום נוח לתרגילים רגועים ובטוחים.

אימוני כושר בטוחים להורה ולתינוק – בשל הבטיחות שמזרני פעילות מציעים לתינוקות, ניתן לבצע יותר אימוני כושר לתינוק עם ההורה. מזרנים מסוג זה מאפשרים יותר אימוני כושר משותפים להורים ולתינוק שמתבצעים על גבי המזרון.

מזרון בטיחותי שעבר את כלל בדקי הבטיחות – כאשר אתם בוחרים מזרון פעילות לתינוק שלכם, שימו לב שאתם בוחרים כזה שעבר את כלל מבדקי הבטיחות והוא עומד בתווי התקן הראויים. מזרן כזה הוא מזרן שיש לו שלל יתרונות בטיחותיים והוא מונע פגיעה אם התינוק נופל עליו שהוא מנסה לעמוד, לשבת או לקפוץ.

לסיכום, מזרוני פעילות טובים ואיכותיים יסייעו לתינוק שלכם בתהליך ההתפתחות. מזרון טוב יקדם אותו בשלבי הזחילה, הישיבה, ההתהפכות, והוא יקדם אותו בעדינות בכל השבלים הרצויים.

מזרון איכותי ימנע ממנו חבטות כואבות, ויספק לו את כל התמיכה הראויה. לכן יש לבחור מזרון פעילות איכותי, שנבדק על ידי מכון התקנים, ויש לרכוש עבורו רק מזרון איכותי וטוב.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם לופט יתאים לאירוע המשפחתי הקרוב שלכם?
בכל משפחה יש אירועים שונים שנהוג לחגוג, כי מעבר לחגים חשובים כמו פסח או ראש השנה יש גם אירועים כמו ימי...
קרא עוד »
פבר 18, 2015
חשיבות הסיבים התזונתיים: איפה עובר הגבול בין טוב ורע לגוף?
פעם סברו שמזון טוב ואיכותי הוא כזה שמתהדר בחלבון וסוג פחמימות איכותיים, אך היום יודעים שיש דברים...
קרא עוד »
אוק 25, 2016
כל מה שרציתם לדעת על כלב טרייר טיבטי
כלבי הטרייר הטיבטי טופחו, הורבעו וגודלו ככלבי ידיות, לוויה ולא ככלבי עבודה כמו הרבה כלבי טרייר...
קרא עוד »
יול 22, 2019