כלור לבריכה ביתית איפה קונים?

כל בריכת שחייה אליה אנחנו נכנסים, בין אם היא בריכה ביתית או בריכה ציבורית, אנחנו נרגיש מיד שהיא כוללת כלור. חומר זה שומר על ניקיון ואיכות המים. נהוג להשתמש בכלור על מנת לחטא מי שתייה ומי בריכה, מאחר ומדובר בחומר שמסוגל להרוג חיידקים ולמנוע את הצטברותם.

צריך לזכור, כשכמות גדולה של אנשים נכנסים לתוך בריכה של מים עומדים, ובלי קשר עצם זה שמדובר במים עומדים, כבר יוצרים בעיה שמאלצת אותנו להשתמש בחומרי חיטוי וניקוי, על מנת שנוכל להשתמש בבריכה ובפרט לשחות בה.

כשאנחנו נכנסים לבריכה חיצונית, אז זה אך טבעי שהיא תכיל כלור. כעת עולה השאלה, מה עושים במקרה של בריכה פרטית. התשובה היא דומה, גם אז צריך להשתמש בכלור. הן בגלל שמדובר במים עומדים ואז אין ברירה אלא להשתמש בחומרים שמאפשרים לנקות אותם, וכן מאחר ויש צורך לחטא את המים מפני חיידקים חיצונים שמביאים איתם כל מי שנכנס אל תוך הבריכה.

למידע נוסף: iPool בניית בריכות שחייה וציוד.

היכן ניתן לרכוש כלור לבריכה פרטית וכיצד עושים זאת

כמו אביזרים ואמצעים אחרים, הרי כלור לבריכה ביתית רצוי לקנות בחנויות ומרכזים שמיועדים לאביזרים לבית ובפרט בחנויות ומרכזים שמתמחים במכירת ציוד לבריכות ביתיות. ניתן לקנות כלור ביתי גם אצל חברות שמתקינות בריכות ואחראיות על תפעולן. במקרים רבים, אם הן עצמן לא ימכרו כלור ביתי הן ידעו לאן להפנות אותנו.

חשוב שלא נקנה כלור לשימוש ביתי בכל מקום, בוודאי לא באתרי אינטרנט או עסקים שאנחנו לא מכירים. אם נעשה כך, אנחנו עלולים לרכוש מוצר שאיננו איכותי, אשר גם יכול לגרום נזק לבריכה, וחמור מכך, הוא יכול לסכן אותנו ואת כל מי שנכנס לבריכה.

אנחנו יכולים לקנות כלור בצורות שונות, החל מטבליות וכן בדוגמאות אחרות. לפני שאנחנו רוכשים, חשוב שנדע כמה כלור אנחנו צריכים, את זה אנחנו נוכל לדעת על פי גודל וסוג הבריכה, כמו כן, חשוב לדעת היכן וכיצד אנחנו מחליפים את המים ומשתמשים בכלור. רצוי לקבל גם הסבר כל כמה זמן לעשות את זה, על מנת שלא נשאיר את המים המלוכלכים זמן רב בתוך הבריכה.

 

One thought on “כלור לבריכה ביתית איפה קונים?

  1. דנה פלוטקין הגיב:

    מעוניינת לברר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *