מנקה לניקיון דירה

ניקיון דירה

לא מעט אנשים שמתמחים בניקיון משרדים, מתעסקים גם בניקיון דירות. לכאורה, זה נשמע שאין הבדל בין השניים, הרי בשני המקרים מדובר במבנים פעילים במשך רוב שעות היום אם לא במשך כל היום, בשני המקרים מדובר על ניקיון של חללים ומשטחים די דומים.

אחרי כל זה יש לומר, שבכל זאת קיימים הבדלים מסוימים בין ניקיון דירה לניקיון משרד. על כן, גם כשאנחנו מחפשים מומחים בניקיון, אנחנו צריכים להקפיד שאכן הם מתמחים בניקיון דירות ולא רק בניקיון משרדים למשל. אפילו שנדמה לנו שזה אותו דבר.

ניקיון דירה הוא שונה מניקיון משרד בכמה היבטים. ראשית, סוג המבנה הוא שונה. בדרך כלל דירות כוללות יותר חדרים ממשרדים, בוודאי שהם צפופים יותר והרבה יותר מרוהטים. כמו כן, בדירה אפשר למצוא הרבה יותר דברים רגישים, אישיים ואחרים שדורשים התייחסות שונה, תשומת לב אחרת.

שנית, שעות הפעילות בבית שונות מאשר שעות הפעילות של המשרד ולעיתים הן לא קבועות. זו הסיבה, שהרבה יותר קשה לקבוע זמן עבודה עבור ניקיון דירה מאשר זמן עבודה בניקיון משרד. צריך לתאם עם הדיירים מתי נוח להגיע, צריך לוודא שאין אף אחד בבית בשביל שיהיה ניתן לבצע את העבודה בצורה מסודרת ומאורגנת.

שלישית, בבית אפשר למצוא מגוון רחב של עבודות ניקיון שלא בהכרח ניתן למצוא בכל משרד, מניקוי חלונות ועד לניקוי חלקים אחרים. לכן גם ההתמחות צריכה להיות מעט שונה.

חשוב לומר עוד, שניקיון דירה דורש הרבה פעמים צוות מצומצם ביחס לניקיון משרד. הסיבה היא, שעל פי רוב מדובר בדירות שמפסיק עובד אחד או צוות של שני עובדים בשביל לנקות דירה. לעומת זאת במשרדים ייתכן ובשביל לסיים את העבודה מהר, ישתמשו בצוותים גדולים יותר.

לסיכום, כשאנחנו בוחרים מומחה בניקיון דירה, חשוב שיהיה זה מישהו שנוכל לסמוך עליו, מישהו שיש לו ניסיון מקצועי, בפרט בדירות קטנות. אחרת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו נאלצים להתמודד עם מצבים מאוד לא נעימים ועם לא מעט עוגמת נפש שתיגרם לנו עם הזמן לאור ההשקעה הכספית שלנו.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיולי חורף מומלצים בקפריסין
עד היום בכל פעם כשהייתם בקפריסין זה היה בקיץ? יצא לכם לנסוע לשם עם כל החברים הכי טובים מהתיכון ומאז לא...
קרא עוד »
ינו 15, 2020
5 המסעדות האסיאתיות המומלצות באילת
המסעדות האסיאתיות השונות באילת מציעות אירוח מסורתי וחוויה ייחודית אותה רוב הסיכויים שלא תשכחו למשך...
קרא עוד »
מרץ 06, 2017
4 מופעים שתרצו להזמין לאירוע המשפחתי שלכם
אחד הימים הראשונים שלנו בחיים הוא אירוע משפחתי שהורינו ערכו עבורנו. דודים ודודות מכל רחבי הארץ...
קרא עוד »
אוק 31, 2018