היתרונות של משטחי קוריאן

משטחי קוריאן

בעשור האחרון ניתן לראות משטחי קוריאן אצל יותר ויותר אנשים. אם בעבר, רוב האנשים שרכשו משטחים אלו היו בעלי עסקים ומעבדות שהיו זקוקים למשטחים חזקים וקלים לניקוי עבור המפעל, המעבדה או המטבחים שלהם, בשנים האחרונות משטחי הקוריאן הפכו פופולאריים מאוד גם בבתים רבים בישראל.

משטחי קוריאן למטבח

משטחי קוריאן עשויים מחומרים סינטטיים וניתן לחתוך ולעבד אותם בכל דרך בה מעוניינים. אנשים רבים מזמינים משטח שעשוי מקוריאן למטבח שלהם משום המראה האסתטי מרשים שלו וכתוצאה מהעובדה שמדובר על משטח חזק ועמיד מאוד. העובדה שניתן לשייך אל המשטח גם כיור אינטגראלי והמראה של המשטח כולו הוא מראה אחיד ואסתטי ללא תפרים או חיבורים כלשהם אותם רואים, הופכים משטח זה לאחד מהמשטחים היוקרתיים והמיוחדים ביותר וכן אחד מהמשטחים להם יש דרישה רבה.

מהו הקוריאן

קוריאן הוא חומר שמורכב מתחמוצת של אלומיניום, מינרלים טבעיים וכל מיני אקריליים. יש לו יתרונות רבים, ביניהם טווח גדול מאוד של יכולת עיבוד, מראה של משטח אחיד ללא שום חיבור או תפר ואפשרות להוסיף בצורה אינטגראלית גם כיור ודברים אחרים שיראו כחלק מהמשטח. יש סוגים שונים של ציפויים לקוריאן ואפשרויות העיצוב בו רבות. דברים נוספים שיש לדעת אודות משטחי קוריאן וזאת מלבד האסתטיות המרשימה שלהם הם שמדובר במשטחים שמאפשרים סטריליות ברמה גבוהה מאוד, ניתן לנקות אותם בקלות ובמהירות על ידי חומרי ניקיון רגילים בהם אתם משתמשים לניקוי משטחים אחרים בבית והם אינו מוכתמים או מושפעים שלא לטובה מחומרים שונים וכן מקרינת השמש.

לסיכום, נכון להיום קוריאן הוא אחד מחומרי הגלם הטובים ביותר בעולם, דבר שמאושר לאחר בדיקות של מכון התקנים הישראלי ומכונים נוספים במדינות שונות ברחבי העולם. דבר שמוסיף ליוקרה ולדרישה של משטח זה.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אמן על חושי הפתרון המושלם לכל אירוע
אם אתם מתכננים אירוע בקרוב, אשר דורש בו תוכן מיוחד, הרי שתוכלו לבחור במגוון רחב של אופציות המוצעות לכם...
קרא עוד »
אוק 09, 2018
יתרונות של מזגן אלקטרה לבתים פרטיים ולבתי מלון
הקיץ בישראל הוא אחד הקיציים הכי חמים בעולם. כל מי שגר בישראל בדרום, בצפון או במרכז חייב להכין את הבית...
קרא עוד »
ספט 15, 2016
אחסון אתר ודומיין – מושגי אינטרנט שכדאי להכיר
לכל אתר יש שם שנותן לו בעליו והוא בדרך כלל השם של החברה או השירות או המוצר, או שם הבעלים אם האתר הוא...
קרא עוד »
פבר 28, 2017