כיצד מבלים עם הילדים בחופש הגדול?

הלוואה לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה

החופש הגדול אוטוטו מגיע, והורים רבים רוצים לדעת היכן וכיצד אפשר לבלות עם הילדים בחופש הגדול. אך מלבד מחשבות על בילויים, ישנן גם דאגות על הנושא הכלכלי, שמדאיגות הורים רבים שמנסים להבין כיצד יממנו בילויים, קייטנות ושאר פינוקים לפחות למחצית מזמן החופש. אז כיצד מבלים וכיצד דואגים למימון החופש? כמה הטיפים ועצות בהמשך.

לפני הכל – מימון הבילוי

בילוי בחופש הגדול עלול להיות דבר יקר: הרי כל יציאה מהבית מתחילה מנסיעות רבות מתחבורה הציבורית או אם התמזל מזלכם מילוי יקר של טנק הדלק ברכב הפרטי.  אז מה הפתרון? על מנת לא להיות לחוצים במזומנים, ניתן לקחת הלוואות לכל מטרה. הלוואות מסוג זה הן הלוואות חוץ בנקאיות של סכומים קטנים שמתאימות בדיוק למטרות כאלה. את ההלוואה ניתן להתאים לחופש הגדול והן מתאימות לשכירים שמרווחים משכורת חודשית. עם זאת חשוב להתאים את הלוואה לכל מטרה ליכולת שלכם ולא להתחייב לסכומים גדולים מידי. ניתן למשל לקחת הלוואה של 4000 שקלים שמתאימה בדיוק לקייטנות ולבזבוזים בחופש הגדול, ולאחר מכן להחזיר אותה בסכום חודשי לאחר שהילדים חוזרים למסגרות הלימוד. בכך אתם לא נכנסים לנימוס וקובעים לעצמכם מסגרת מסודרת של החזרים לאחר החופשה.

ונעבור לבילויים…

אחרי שדיברנו על החלק הפחות כיפי, והוא הפן הכלכלי, אפשר לעבור לבילויים. כדי לבלות עם הילדים בחופש הגדול לא צריך יותר מידי. אפשר לנסוע איתם לים, לטיולים בצפון, לסבא והסבתא שגרים בקיבוץ או במושב, לטייל איתם בירושלים המדהימה, לחקור ערים כמו בנימינה, צפת, נהריה ועכו, ולתור איתם את שבילי ישראל. אם אתם רוצים לחסוך בכסף לא חייבים תמיד להגיע לכל האטרקציות היקרות, ניתן לתור את הארץ ולהגיע לחופים של קיסריה, לפרוס שמיכה וליהנות מפיקניק בים, או לתור יערות יפים ואת שבילי הצפון ואת הנחלים המדהימים בצפון.

אטרקציות יותר יקרות אך לא פחות מהנות הם: הלונה פארק, הספארי, גן החיות התנכי, כלל המוזיאונים הארץ, אסקייפ רום שהיא חוויה מלהיבה ושאר האטרקציות לילדים אותם ניתן למצוא באתרי האינטרנט וברשתות החברתיות.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד נבחר מדריך טיולים בארץ?
אתם לא צריכים להיות מדריך טיולים בארץ, כדי להכיר את השיר המפורסם "קום והתהלך בארץ, בתרמיל ובמקל, וודאי...
קרא עוד »
מאי 10, 2016
לוח משימות יומי לילדים – לעשות קצת סדר בבלגאן
אתם שמים לב שאומנם לכל אחד מהילדים שלכם יש משימות יומיומיות שאיתן הוא צריך להתמודד, אך בפועל יש בלגאן?...
קרא עוד »
מאי 01, 2022
כל מה שצריך לדעת על ויזה ETIAS
אנחנו מתקרבים לקיץ בצעדי ענק ואיתו כמובן מגיע גם התאבות לטיול בחו"ל. אם חשבתם על מסע מסביב לגלובוס, מה...
קרא עוד »
אפר 12, 2020