מה כולם כ"כ אוהבים בכלבי קינג צ'ארלס?

קאבלייר קינג צ'ארלס הוא כלב אהוב במיוחד, וזאת על ידי אנשים מכל הסוגים, בין אם מדובר ביחידים, זוגות, משפחות, ואף בקרב קשישים.

כלב זה הינו גזע שקיים שנים רבות כבר משנת 1925 והוא גזע מפותח של קינג צ'ארלס ספנייל והוא גזע שנראה דומה לקאבליר צ'ארלס, אך הוא בעל אף מעט יותר ארוך ואוזניים מעט יותר ארוכות.

קאבלייר קינג צ'ארלס הפך לגזע אהוב על רבים מהאנשים ולא בכדי: כלבים אלה מכילים בתוכם תכונות מעולות, תוך שהכלב יפיפה, וחמוד.

כלבים קינג צ׳ארלס

אז מה התכונות של גזע כלבים מסוג קינג צ'ארלס?

נאמנותכלבים מסוג קינג צ'ארלס הם כלבים שנאמנים מאד לבעליהם. כלבים אלה נמצאים תמיד בקרבת בעליהם  ומשפחתם, והם משמשים להם ידידים נאמנים ומתלטפים.

חוש ציד מפותח – בעבר, אחד התפקידים של כלבים אלה היה לצאת ולצוד. בשל כך אהבו האנגלים את הכלב הנפלא והאצילי בעל חוש הריח המפותח. כיום משמשים הכלבים לאיתור חפצים ולמציאת פטריות כמהין בהרים של אירופה.

יכולות משחק – בשל חוש הריח המפותח  של הקאבליר ובשל יצר הציד שלו, קאבלייר קינג צ'ארלס מאפשר משחק ואילוף קלים יותר. בכך ניתן לתעל את היצר למשחק ולאילוף, תוך שהכלב יוצא לחפש חפצים בפקודה ובאמצעות אילוף להתנהגות טובה.

הגנה על ילדים – כלבי קאבלייר קינג צ'ארלס מאד ידידותיים לילדים, ולכן הם כלבים מעולים לחברת ילדים, תוך שהם חברים טובים שמגנים על ילדים בכל מצב ומכל רע.

מזג נוח – לכלבי ה קאבלייר קינג צ'ארלס מזג נוח, ולכן הם מעולים גם לשהייה עם כלבים אחרים, תוך שהם סבלניים לאנשים חדשים.

קלות טיפול – בכלבים אלה קל לטפל. הם קטנים יחסית, ואפשר לשאת אותם בכל מקום, קל להוציא אותם לטיול וכיף לטפח את פרוותם.

לסיכום, כלבי קאבלייר קינג צ'אלרס הם כלבים שכל אחד רוצה, ולכן כדאי לחפש כבר עכשיו גור או כלב בוגר מסוג זה שיארח לכם חברה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *