ספה נפתחת למיטה

ספה

שנת  הלילה גוזלת מכל אדם ממוצע שליש מהיממה ובשאר חלקיה הוא עסוק בשלל עיסוקים מגוונים. קיימות מיטות במגוון עיצובים שנועדו למנוחה או שינה. בעלי דירות בעלי שטח קטן המחפשים פתרונות שינה מתאימים יכולים להיעזר ברהיטים שמיועדים למשימות שונות. ספה נפתחת למיטה היא דוגמא בולטת לרהיט שניתן להשתמש בו לישיבה ולשכיבה. היא מאוד פונקציונלית, ויחד עם זאת, גם  נאה, כך שניתן להניח אותה בחללים שונים בבית.
ספה

רהיט מעוצב

הסלון הינו חדר פתוח שאליו מגיעים אורחים, מבקרים ודיירי הבית. הוא מעוצב בהתאם לטעמם של בעלי הדירות. אל הסלון נחשפים מיד עם הכניסה לבית ומערכות הישיבה הם מהרהיטים  הבולטים ביותר לעין. יצרני ספות נפתחות מעצבים אותן מתוך מחשבה על המראה שלהן ומייצרים אותן מחומרים שמשתלבים בקלות עם חומרים אחרים שמרכיבים פרטי נוי, וילונות, שטיחים, גופי תאורה וכדומה. למעשה, ניתן להניח ספות אלו גם בחדרי  משפחה, בחדרי אירוח ובחללים רבים אחרים ואף שם הם ישתלבו בקלות בחלל.

נפתחת ונסגרת בקלות

ספה נפתחת למיטה היא בעלת מנגנון משוכלל  המאפשר לה להיפתח בקלילות למזרון ארוך ונוח לשכיבה. כך, ניתן לארח בפשטות ונינוחות בני משפחה ואורחים אחרים המגיעים לביקורי ארוכי טווח. ניתן למצוא מגוון רחב של ספות כאלו שחלקן הינן דו מושביות ואחרות פינתיות שמותאמות לחדרים מלבניים או מרובעים. הן מגיעות במגוון עיצובים ועם סוגי ריפוד שהבולטים בהם הם עור ובד. קיימים מבחר צבעים והדפסים וכל  אלו נועדו לאפשר טווח בחירה רחב במיוחד שחשיבותו רבה בעת עיצוב מקיף של החללים והחדרים בבית.

בחירה מתאימה

כל מי שרוכש ספה נפתחת למיטה מרוויח מספר פעמים. ניצול שטח, חיסכון כספי ברכישת רהיט משולב זה, מרחב תמרון באפשרויות עיצוב ועוד. משום כך, רהיטים אלו הינם פופולריים מאוד. מומלץ לרכוש ספה נפתחת למיטה וריהוט אחר בחנויות שמחזיקות מגוון רחב של ריהוט. ניתן להיכנס לאתר המסודר של החברה ולבחור את  הדגם המתאים על פי  המפרט הצמוד לכל פריט. כמובן, שניתן להגיע, לראות את הרהיט ולהתרשם ממנו מקרוב. משווקים בעלי מוניטין מוכרים רהיטים איכותיים ומעולים במחירים נוחים.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקרן כחלק מכל אירוע
כיום מקרנים משמשים להצגה של תמונות, מצגות וסרטים במגוון רחב של אירועים, מקרן הפך למוצר שחייב לעשות בו...
קרא עוד »
מרץ 21, 2018
הרטבת לילה ראשונית מהי בדיוק? ד"ר קובי שגיא
בתחום הרטבת לילה יש מושגים שונים אשר לא כולנו מבינים במה מדובר. אך כאשר הורה מתמודד עם התופעה הוא עשוי...
קרא עוד »
יונ 09, 2019
מהי פזילה סמויה ואיך מטפלים בה
פזילה סמויה זוהי בעיה שעלולה לגרור ולגרום לשלל בעיות נוספות. ידוע כי אחוז ניכר מהסיבות הגורמות...
קרא עוד »
אפר 23, 2017