יום כיף לחברה

ישנן חברות רבות שרואות חשיבות גדולה ברווחת העובד. רווחת העובד זה מושג כללי מאוד ואפשר לייחס לו מספר דברים. אחד מהם הוא התחושה שיש לעובד במקום העבודה. ואכן, עובדים רבים שנשאלים אומרים כי אחד הדבר שמאוד חשובים להם בחברה שהם עובדים בה זה התחושה, השייכות, המעגל החברתי שקיים בחברה. ואפשר להבין את זה כמובן. אנחנו בוודאי לא מעוניינים להרגיש רובוטים ולהעביר זמן משמעותי מהיום שלנו במקום שאנחנו מרגישים שאנחנו שם רק למלא תפקיד ולהיות מאוד טכניים. אם כבר אנחנו נותנים למקום העבודה שלנו את זמננו היקר, אנחנו רוצים גם ליהנות במקום העבודה ולהרגיש שטוב לנו עם האנשים שאיתם אנחנו עובדים. לכן חברות רבות פועלות כדי לגבש את העובדים. יש דרכים רבות לבצע פעולות גיבוש כדי לחזק את הקשר בין העובדים בחברה ולחזק גם את הקשר והיחס בין העובד לחברה שהוא עובד בה. אחת הדרכים היעילות ביום לעשות זאת היא באמצעות ימי גיבוש , יום כיף שבו ישתתפו עובדים החברה ושנועד לגבש ולגרום להם ליהנות ולהרגיש שייכות למקום העבודה שלהם.

רעיונות ליום כיף לחברה

יש רעיונות שונים לימי כיף שניתן לעשות לימי חברה. אם אתם בעלים של חברה או שאתם עובדים במחלקת רווחה ומעוניינים להרים יום כיף לחברה, תוכלו למצוא מספר רעיונות טובים ליום כיף לחברה.

זה יכול להיות למשל טיול יום שבו תיקחו את עובדי החברה. אפשר לשלב מסלול בטבע יחד עם מסעדה לאחר מכן. יש כאלה שבוחרים לעשות יום כיף לעובדי החברה בבריכה. רעיון נוסף הוא לעשות יום כיף לחברה עם פעילויות ODT. פעילויות ODT הן פעילויות לעובדי החברה שנועדו לגרום להנאה והפעלה של עובדי החברה וגם לגבש ביניהם. עושים זאת באמצעות משחקי ענק שמיועדים לעובדים שמשחקים בהם לשחק בקבוצות ולשתף פעולה ביניהם במהלך המשחקים. זה מסייע בקשר בין עובדי החברה וההיכרות ביניהם, שיתוף הפעולה ביניהם וכך נוצרים חיבורים והיכרויות בין עובדי החברה. כך ביום כיף לחברה תרוויחו גם גיבוש של עובדי החברה והעובדים ירוויחו יום כיף ומהנה ששובר את שגרת העבודה ומרענן אותם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *