יום כיף לחברה

ישנן חברות רבות שרואות חשיבות גדולה ברווחת העובד. רווחת העובד זה מושג כללי מאוד ואפשר לייחס לו מספר דברים. אחד מהם הוא התחושה שיש לעובד במקום העבודה. ואכן, עובדים רבים שנשאלים אומרים כי אחד הדבר שמאוד חשובים להם בחברה שהם עובדים בה זה התחושה, השייכות, המעגל החברתי שקיים בחברה. ואפשר להבין את זה כמובן. אנחנו בוודאי לא מעוניינים להרגיש רובוטים ולהעביר זמן משמעותי מהיום שלנו במקום שאנחנו מרגישים שאנחנו שם רק למלא תפקיד ולהיות מאוד טכניים. אם כבר אנחנו נותנים למקום העבודה שלנו את זמננו היקר, אנחנו רוצים גם ליהנות במקום העבודה ולהרגיש שטוב לנו עם האנשים שאיתם אנחנו עובדים. לכן חברות רבות פועלות כדי לגבש את העובדים. יש דרכים רבות לבצע פעולות גיבוש כדי לחזק את הקשר בין העובדים בחברה ולחזק גם את הקשר והיחס בין העובד לחברה שהוא עובד בה. אחת הדרכים היעילות ביום לעשות זאת היא באמצעות ימי גיבוש , יום כיף שבו ישתתפו עובדים החברה ושנועד לגבש ולגרום להם ליהנות ולהרגיש שייכות למקום העבודה שלהם.

רעיונות ליום כיף לחברה

יש רעיונות שונים לימי כיף שניתן לעשות לימי חברה. אם אתם בעלים של חברה או שאתם עובדים במחלקת רווחה ומעוניינים להרים יום כיף לחברה, תוכלו למצוא מספר רעיונות טובים ליום כיף לחברה.

זה יכול להיות למשל טיול יום שבו תיקחו את עובדי החברה. אפשר לשלב מסלול בטבע יחד עם מסעדה לאחר מכן. יש כאלה שבוחרים לעשות יום כיף לעובדי החברה בבריכה. רעיון נוסף הוא לעשות יום כיף לחברה עם פעילויות ODT. פעילויות ODT הן פעילויות לעובדי החברה שנועדו לגרום להנאה והפעלה של עובדי החברה וגם לגבש ביניהם. עושים זאת באמצעות משחקי ענק שמיועדים לעובדים שמשחקים בהם לשחק בקבוצות ולשתף פעולה ביניהם במהלך המשחקים. זה מסייע בקשר בין עובדי החברה וההיכרות ביניהם, שיתוף הפעולה ביניהם וכך נוצרים חיבורים והיכרויות בין עובדי החברה. כך ביום כיף לחברה תרוויחו גם גיבוש של עובדי החברה והעובדים ירוויחו יום כיף ומהנה ששובר את שגרת העבודה ומרענן אותם.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חתונה בטבע
לפני שאתם מתכננים חתונה בטבע, אולי חשוב להבין מה הכוונה כשאומרים את זה? קחו לעצמכם את הזמן והקיפו את...
קרא עוד »
פבר 21, 2017
פעילות Odt – כל ההפתעות שמחכות לכם ב-2019
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות תופעה מעניינת. מצד אחד, אין זה סוד שיותר ויותר צעירים ומבוגרים...
קרא עוד »
מרץ 10, 2019
למה חדר בריחה הוא בילוי משפחתי מעולה?
כאשר מחפשים רעיון מוצלח לבילוי משפחתי מנסים למצוא פתרון מוצלח. תרים אחר מקום מעניין שיתאים לכולם...
קרא עוד »
מרץ 11, 2019