למה חדר בריחה הוא בילוי משפחתי מעולה?

חדר בריחה למשפחות

כאשר מחפשים רעיון מוצלח לבילוי משפחתי מנסים למצוא פתרון מוצלח. תרים אחר מקום מעניין שיתאים לכולם ויאפשר להשביע את רצונם של כל הנוכחים. בקרב משפחות רבות כבר ניסו את האפשרות של חדר בריחה. חלקם כבר חזרו על ההצלחה ובקרו בחדרים נוספים ובילו בנעימים. מתלבטים אם זה מתאים? רוצים להבין מדוע חדר בריחה הוא בילוי משפחתי מעולה? אז קדימה, בואו וקראו על כך.

חדר בריחה למשפחות

למה זה מתאים למשפחה?

 

  • משפחה מורגלת במרבית המקרים לעבוד בשיתוף פעולה. יחד עם מנהלים את משק הבית, עורכים קניות, דואגים לסדר וגם מפנים את הפסולת… בין אם שיתוף הפעולה מתפקד נהדר ובין אם הוא טעון שיפור – חדר בריחה עשוי להיות רעיון נפלא. שכן בחדר הבריחה לכל אחד יש מקום ויחד ניתן לפתור את התעלומה בעשייה משותפת. אם בני המשפחה מורגלים לשתף פעולה זה עם זה הם מצליחים לפתור את התעלומה וליהנות, ואם הם לא מורגלים בכך הם פשוט מתאמנים על העניין. זה מוכיח את עצמו נהדר בין בני משפחה כמו גם בקרב צוות עובדים.
  • בכל משפחה יש קשת מסוימת של גילאים ויכולות. אין דומה כושר פיסי של ילד צעיר ליכולות של נער מתבגר. אין להשוות את כוחותיה של אישה בהריון לכוחותיו של בעלה שמחפש חווית אקסטריים. חדר בריחה זה רעיון מצוין שכן כאן מגיע לידי ביטוי העונג האינטלקטואלי, ובו אין הבדל גדול בין אנשים בעלי יכולות פיסיות שונות. מסתבר כי משפחות מצליחות ליהנות יחד ולהפיק את החוויה בעוצמתה בחדרי הבריחה.
  • בני משפחה שואפים לחזק את המרקם המשפחתי ולהדק את הקשר. בחדר בריחה ההנאה היא אינטימית וכולם מוצאים את עצמם במקום מוגבל וסגור למשך זמן מה. החוויה הזו בהחלט מעצימה את תחושת הביחד ומחזקת את האחווה המשפחתית שקיימת או לא קיימת. כך שאם אתם רוצים להעצים קשר, לחזק אחווה ושיתוף פעולה בין בני המשפחה או גם לבלות בחדר בריחה ליום הולדת של בן משפחה זה רעיון נפלא.

אז החלטתם ללכת על זה? הצטרפו למשפחות רבות שגילו שיחד הם נהנים יותר. תכננו לכם יום של חוויה והפיקו את מלוא התועלת.

לעוד מידע בקרו באתר https://www.mistory.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *